Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

935 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kneževac

Rakovica opština, Beograd

850.000 €

381 €/m²

2229m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Zetska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

5.833 €/m²

60m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
11
Logo agencije

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

1.588.000 €

4.000 €/m²

397m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
2
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

381.000 €

3.000 €/m²

127m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Lekino Brdo | 4zida.rs
Lekino Brdo | 4zida.rs
2
Logo agencije

Lekino Brdo

Voždovac opština, Beograd

282.000 €

3.000 €/m²

94m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
11
Logo agencije

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

2.040.000 €

4.000 €/m²

510m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

300.000 €

2.419 €/m²

124m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
5

Ozrenska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

819.200 €

3.200 €/m²

256m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
5

Ozrenska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

784.000 €

3.200 €/m²

245m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
Blok 1 - Fontana | 4zida.rs
7
Logo agencije

Blok 1 - Fontana

Novi Beograd, Beograd

84.000 €

3.000 €/m²

28m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvođanska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1
Logo agencije

Vojvođanska

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

87.450 €

1.650 €/m²

53m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Dalmatinska

Palilula opština, Beograd

130.000 €

2.453 €/m²

53m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
MAKEDONSKA | 4zida.rs
MAKEDONSKA | 4zida.rs
2

MAKEDONSKA

Dom omladine, Stari Grad opština, Beograd

850.000 €

950 €/m²

895m² | lokal | nije uknjiženo
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
6
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

140.512 €

2.129 €/m²

66m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kumodraška

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

565.500 €

2.900 €/m²

195m² | poslovna zgrada
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
10
Logo agencije

Kumodraška

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

936.700 €

3.012 €/m²

311m² | poslovna zgrada
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
13

Kumodraška

Darvinova pošta, Voždovac opština, Beograd

480.000 €

3.310 €/m²

145m² | lokal
Agencija • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
7

Ozrenska

Šumice, Voždovac opština, Beograd

735.000 €

3.000 €/m²

245m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Prizrenska

Meandri, Zemun opština, Beograd

600.000 €

2.083 €/m²

288m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
25

Borča

Palilula opština, Beograd

260.000 €

743 €/m²

350m² | poslovna zgrada
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd