Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

929 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Vojvode Vlahovica | 4zida.rs
Vojvode Vlahovica | 4zida.rs
Vojvode Vlahovica | 4zida.rs
Vojvode Vlahovica | 4zida.rs
Vojvode Vlahovica | 4zida.rs
20

Vojvode Vlahovica

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

445.000 €

1.413 €/m²

315m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Maršala Tita | 4zida.rs
1
Logo agencije

Maršala Tita

Višnjica, Palilula opština, Beograd

407.000 €

1.920 €/m²

212m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Stanislava Sremčevića | 4zida.rs
Stanislava Sremčevića | 4zida.rs
Stanislava Sremčevića | 4zida.rs
Stanislava Sremčevića | 4zida.rs
Stanislava Sremčevića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Stanislava Sremčevića

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

400.000 €

3.883 €/m²

103m² | lokal
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
3

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

3.725 €/m²

51m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

104.671 €

1.903 €/m²

55m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Dragačevska | 4zida.rs
Dragačevska | 4zida.rs
Dragačevska | 4zida.rs
Dragačevska | 4zida.rs
Dragačevska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Dragačevska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

547.000 €

1.829 €/m²

299m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 16.05.2026.
Dragacevska | 4zida.rs
Dragacevska | 4zida.rs
Dragacevska | 4zida.rs
Dragacevska | 4zida.rs
Dragacevska | 4zida.rs
13

Dragacevska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

547.000 €

1.829 €/m²

299m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kumodraška

Centar, Voždovac opština, Beograd

480.000 €

2.286 €/m²

210m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
704 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1661 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
260 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
453 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Durmitorska | 4zida.rs
Durmitorska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Durmitorska

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

145.000 €

2.788 €/m²

52m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar oslobođenja | 4zida.rs
16

Bulevar oslobođenja

Banjica, Voždovac opština, Beograd

77.900 €

1.416 €/m²

55m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
Kalemegdan | 4zida.rs
9

Kalemegdan

Stari Grad opština, Beograd

295.000 €

2.950 €/m²

100m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
3

Venizelosova

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

280.000 €

3.889 €/m²

72m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
18
Logo agencije

Cara Dušana

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

635.000 €

2.873 €/m²

221m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 16.05.2026.
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
Vranić | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vranić

Barajevo opština, Beograd

229.000 €

1.431 €/m²

160m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Kalnička | 4zida.rs
Kalnička | 4zida.rs
Kalnička | 4zida.rs
Kalnička | 4zida.rs
Kalnička | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kalnička

Centar, Voždovac opština, Beograd

750.000 €

2.381 €/m²

315m² | kancelarija | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Ilirska | 4zida.rs
Logo agencije

Ilirska

Centar, Palilula opština, Beograd

335.000 €

3.851 €/m²

87m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 16.05.2026.
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
Trgovačka | 4zida.rs
12
Logo agencije

Trgovačka

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

70.100 €

2.921 €/m²

24m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Agencija • 3D tura
Ažurirano 16.05.2026.
Neznanog Junaka | 4zida.rs
1
Logo agencije

Neznanog Junaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

1.093.890 €

8.822 €/m²

124m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Neznanog Junaka | 4zida.rs
1
Logo agencije

Neznanog Junaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

536.160 €

6.383 €/m²

84m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kosovska

Trg Nikole Pašića, Stari Grad opština, Beograd

230.000 €

4.600 €/m²

50m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd