Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

933 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
Dobanovci | 4zida.rs
13

Dobanovci

Surčin opština, Beograd

680.000 €

479 €/m²

1420m² | hala | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Andre Nikolića | 4zida.rs
Andre Nikolića | 4zida.rs
Andre Nikolića | 4zida.rs
Andre Nikolića | 4zida.rs
Andre Nikolića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Andre Nikolića

Senjak, Savski Venac, Beograd

965.000 €

5.000 €/m²

193m² | poslovni prostor
Agencija • Polunamešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
1

Cara Dušana

Zemun opština, Beograd

120.000 €

1.579 €/m²

76m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
4
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

88.000 €

2.933 €/m²

30m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
13
Logo agencije

Ustanička

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

67.000 €

2.233 €/m²

30m² | lokal
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Pozeska | 4zida.rs
Pozeska | 4zida.rs
Pozeska | 4zida.rs
Pozeska | 4zida.rs
Pozeska | 4zida.rs
20

Pozeska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

630.000 €

2.000 €/m²

315m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
3
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

740.000 €

3.304 €/m²

224m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
10
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

270.000 €

2.647 €/m²

102m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
710 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
390 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
139 oglasa u ponudi
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
Moravička | 4zida.rs
26

Moravička

Vrčin, Grocka opština, Beograd

220.000 €

833 €/m²

264m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Milice Nikolić | 4zida.rs
Milice Nikolić | 4zida.rs
Milice Nikolić | 4zida.rs
Milice Nikolić | 4zida.rs
Milice Nikolić | 4zida.rs
16

Milice Nikolić

Baćevac, Barajevo opština, Beograd

39.500 €

263 €/m²

150m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca | 4zida.rs
8

Vojvode Dobrnjca

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

489.000 €

4.890 €/m²

100m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
Vojvode Dobrnjca bb | 4zida.rs
23
Logo agencije

Vojvode Dobrnjca bb

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

489.000 €

5.315 €/m²

92m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
Karaburma | 4zida.rs
6

Karaburma

Palilula opština, Beograd

700.000 €

2.295 €/m²

305m² | poslovni prostor
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Ilirska

Centar, Palilula opština, Beograd

87.000 €

3.783 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Lion | 4zida.rs
1

Lion

Zvezdara opština, Beograd

70.000 €

4.118 €/m²

17m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
7

Dedinje

Savski Venac, Beograd

846.000 €

6.000 €/m²

141m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
10

Dedinje

Savski Venac, Beograd

2.232.000 €

6.000 €/m²

372m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Ripanj | 4zida.rs
Ripanj | 4zida.rs
Ripanj | 4zida.rs
Ripanj | 4zida.rs
Ripanj | 4zida.rs
7

Ripanj

Voždovac opština, Beograd

600.000 €

621 €/m²

966m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
Lamartinova | 4zida.rs
24

Lamartinova

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

1.390.000 €

4.212 €/m²

330m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
Sremskih Boraca | 4zida.rs
17
Logo agencije

Sremskih Boraca

Bački Ilovik, Zemun opština, Beograd

590.000 €

1.967 €/m²

300m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
4
5
6
7
Beograd