Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Pančevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

139 oglasa

Mite Topalovića | 4zida.rs
Mite Topalovića | 4zida.rs
Mite Topalovića | 4zida.rs
Mite Topalovića | 4zida.rs
Mite Topalovića | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Mite Topalovića

Gradske lokacije, Pančevo

320.000 €

1.860 €/m²

172m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Podrum • Tavan
Ažurirano 07.05.2026.
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Top
20
Logo agencije

Misa

Gradske lokacije, Pančevo

205.000 €

820 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.6 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Ive Andrića 104 | 4zida.rs
Top
9

Ive Andrića 104

Starčevo, Okolne lokacije, Pančevo

33.500 €

453 €/m²

74m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Svetog Save 67A | 4zida.rs
Top
20

Svetog Save 67A

Gradske lokacije, Pančevo

320.000 €

1.333 €/m²

240m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Ive Lole Ribara 64 | 4zida.rs
Top
20

Ive Lole Ribara 64

Banatsko Novo Selo, Okolne lokacije, Pančevo

55.000 €

390 €/m²

141m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Sime Šolaje 7 | 4zida.rs
Top
4

Sime Šolaje 7

Banatsko Novo Selo, Okolne lokacije, Pančevo

65.000 €

765 €/m²

85m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Žarka Zrenjanina 29 | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina 29 | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina 29 | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina 29 | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina 29 | 4zida.rs
Top
6

Žarka Zrenjanina 29

Gradske lokacije, Pančevo

320.000 €

1.317 €/m²

243m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Ritska | 4zida.rs
Ritska | 4zida.rs
Ritska | 4zida.rs
Ritska | 4zida.rs
Ritska | 4zida.rs
33
Logo agencije

Ritska

Gradske lokacije, Pančevo

549.900 €

1.389 €/m²

396m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 23.34 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
Maršala Tita | 4zida.rs
13

Maršala Tita

Banatski Brestovac, Okolne lokacije, Pančevo

150.000 €

610 €/m²

246m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
24

Misa Vinogradi

Gradske lokacije, Pančevo

199.000 €

663 €/m²

300m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Mladena Markova | 4zida.rs
Mladena Markova | 4zida.rs
Mladena Markova | 4zida.rs
Mladena Markova | 4zida.rs
Mladena Markova | 4zida.rs
15

Mladena Markova

Kudeljarski Nasip, Gradske lokacije, Pančevo

35.000 €

673 €/m²

52m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 15.05.2026.
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
Ivanovačka ulica | 4zida.rs
22
Logo agencije

Ivanovačka ulica

Omoljica, Okolne lokacije, Pančevo

115.000 €

1.643 €/m²

70m² | 2 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Namešteno • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
Misa Vinogradi | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Misa Vinogradi

Gradske lokacije, Pančevo

199.990 €

1.183 €/m²

169m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
Žarka Zrenjanina | 4zida.rs
23

Žarka Zrenjanina

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

700.000 €

3.017 €/m²

232m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.51 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Pančevo

108.000 €

1.367 €/m²

79m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 1.07 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
Kudeljarski Nasip | 4zida.rs
5

Kudeljarski Nasip

Gradske lokacije, Pančevo

110.000 €

733 €/m²

150m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
Moše Pijade | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Moše Pijade

Gradske lokacije, Pančevo

220.000 €

1.630 €/m²

135m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bavaništanski put | 4zida.rs
Bavaništanski put | 4zida.rs
Bavaništanski put | 4zida.rs
Bavaništanski put | 4zida.rs
Bavaništanski put | 4zida.rs
15

Bavaništanski put

Misa, Gradske lokacije, Pančevo

200.000 €

1.667 €/m²

120m² | 6 soba
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.58 a • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
17

Strelište

Gradske lokacije, Pančevo

385.000 €

1.174 €/m²

328m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
Misa | 4zida.rs
20
Logo agencije

Misa

Gradske lokacije, Pančevo

205.000 €

788 €/m²

260m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.6 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Pančevo

prodaja kuća Pančevo

61 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Pančevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Pančevo

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Pančevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Pančevo. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1157 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Pančevo

  • Gradske lokacije, Pančevo
  • Okolne lokacije, Pančevo

Po tipu nekretnine — Pančevo

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna