Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Lokal na prodaju, Ilirska, 87.000€, 23m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Profesorska Kolonija
  6. Lokal

Lokal na prodaju, Ilirska, 87.000€, 23m²

Beograd, Palilula opština, Profesorska Kolonija
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15083Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
Lokal | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 353 €

87.000 €

3.783 € / m2

Lokal
23 m²
Prizemlje/2 sprata
O poslovnom prostoru
  • Grejanje na struju
  • Uobičajeno stanje
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog poslovnog prostora do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Izvanredna investicija-prodaje se lokal na lokaciji Profesorska kolonija.

Lokal od 23m2 u mirnoj ulici Profesorske Kolonije.

Lokal se prostire na 23m2 i sastoji se od velike glavne prostorije i WC-a.

Objekat je kompletno renoviran sa urađenom novom fasadom i rehau stolarijom 2018. god.

Grejanje na inverter klime(niski troškovi održavanja na mesečnom nivou). Ugrađene kamere i alarm.

Lokal je uknjižen

Može se kupiti na kredit.

Agencijska provizija 2 %

Agent: Dragana Stojanović br. licence:3663

Art nekretnine d.o.o. Beograd

Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

DS06

.

Prikaz poslovnog prostora na mapi

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Lokal za prodaju, Profesorska Kolonija, 23 m2, na prizemlju. Stanje - Uobičajeno, Struja.

Oglasi ove agencije

Jakovo, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
88.000 €
419 €/m²

Savsko naselje Krivaja

Jakovo, Surčin opština, Beograd

ugostiteljski objekat • 210 m²

Agencija

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
1.977 €/m²

Breza

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Ledine, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
86.100 €
2.100 €/m²

Zlatiborska

Ledine, Surčin opština, Beograd

poslovni prostor • 41 m²

Agencija

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
87.500 €
2.431 €/m²

Vladana Desnice

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 36 m²

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
90.000 €
1.125 €/m²

Obudovica

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

četvorosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
89.000 €
2.171 €/m²

Drinske divizije

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.690 €
2.090 €/m²

Krfska

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
1.667 €/m²

Ćaldov put

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor

trosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
86.250 €
1.917 €/m²

Miladina Pećinara

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 45 m² • uknjiženo

Agencija

Belegiš, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
87.000 €

Pere Radinovića

Belegiš, Okolne lokacije, Stara Pazova

građevinsko zemljište • 14 a

Agencija

Đurinci, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
88.000 €

Beogradska

Đurinci, Sopot opština, Beograd

građevinsko zemljište • 110 a • uknjiženo

Agencija

Guncati, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
85.000 €
2.361 €/m²

Kosmajska

Guncati, Barajevo opština, Beograd

kuća • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
2.024 €/m²

Ćaldov put

Sloboda, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 42 m² • uknjiženo

Agencija

Kamalj, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
2.297 €/m²

Srebrna pahulja

Kamalj, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
85.000 €
644 €/m²

Gajevi

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor

2-etažna kuća • 132 m²

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
84.500 €
2.914 €/m²

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 29 m² • uknjiženo

Agencija

Jajinci, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
85.000 €

Ivanke Muačević

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 7 a • uknjiženo

Agencija

Meandri, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
85.000 €
2.500 €/m²

Banijska

Meandri, Zemun opština, Beograd

kuća • 34 m² • uknjiženo

Agencija

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
85.000 €
4.722 €/m²

Džordža Vašingtona

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 18 m²

Agencija

Boleč, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
87.000 €
1.776 €/m²

8. marta

Boleč, Grocka opština, Beograd

dvoiposoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda