Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

926 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
Bore Vukmirovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bore Vukmirovića

Bogoslovija, Palilula opština, Beograd

90.000 €

1.915 €/m²

47m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
4
Logo agencije

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ustanička

Centar, Zvezdara opština, Beograd

298.000 €

2.207 €/m²

135m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
12

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 25 - Arena, Novi Beograd, Beograd

150.000 €

2.419 €/m²

62m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Šumatovačka 105 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Šumatovačka 105

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

472.000 €

1.523 €/m²

310m² | lokal | uknjiženo
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
2
Logo agencije

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

392.000 €

2.450 €/m²

160m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
Hram Svetog Save | 4zida.rs
3
Logo agencije

Hram Svetog Save

Vračar, Beograd

75.000 €

5.769 €/m²

13m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
Radoja Dakića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Radoja Dakića

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

488.400 €

3.015 €/m²

162m² | lokal
Agencija • Prazno • 3D tura
Ažurirano 11.05.2026.
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
Stanoja Glavaša | 4zida.rs
11

Stanoja Glavaša

Centar, Palilula opština, Beograd

250.000 €

3.968 €/m²

63m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1669 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
471 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
148 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
182 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
711 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
385 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
481 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
771 oglasa u ponudi
Žarka Samardžića | 4zida.rs
Žarka Samardžića | 4zida.rs
Žarka Samardžića | 4zida.rs
Žarka Samardžića | 4zida.rs
Žarka Samardžića | 4zida.rs
5

Žarka Samardžića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

112.000 €

2.074 €/m²

54m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Milutina Milankovića | 4zida.rs
Milutina Milankovića | 4zida.rs
Milutina Milankovića | 4zida.rs
Milutina Milankovića | 4zida.rs
Milutina Milankovića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Milutina Milankovića

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

142.500 €

2.850 €/m²

50m² | poslovna zgrada
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
13
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

49.900 €

1.559 €/m²

32m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
Cara Nikolaja Ii | 4zida.rs
9
Logo agencije

Cara Nikolaja Ii

Vračar, Beograd

1.173.200 €

2.813 €/m²

417m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Veliki Crljeni | 4zida.rs
Veliki Crljeni | 4zida.rs
Veliki Crljeni | 4zida.rs
3

Veliki Crljeni

Lazarevac opština, Beograd

200.000 €

286 €/m²

700m² | proizvodni pogon | delimično uknjiženo
Agencija • Delimično uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Kolarčeva | 4zida.rs

Kolarčeva

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

79.990 €

4.705 €/m²

17m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Politika | 4zida.rs
Politika | 4zida.rs
2

Politika

Stari Grad opština, Beograd

350.000 €

7.447 €/m²

47m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
Pera Ćetkovića | 4zida.rs
22

Pera Ćetkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

269.000 €

1.713 €/m²

157m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Vrčin

Grocka opština, Beograd

1.600.000 €

1.000 €/m²

1600m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Karađorđeva

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

499.700 €

1.612 €/m²

310m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
6

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

99.990 €

2.325 €/m²

43m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
Porečka | 4zida.rs
8

Porečka

Hala Pionir, Palilula opština, Beograd

200.000 €

1.575 €/m²

127m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd