Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.399 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
10
Logo agencije

Cvetkova Pijaca

Zvezdara opština, Beograd

285.000 €

3.000 €/m²

95m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
7
Logo agencije

Cvetkova Pijaca

Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

2.531 €/m²

81m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
14

Vlastimira Đuze Stojiljkovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

162.000 €

1.409 €/m²

115m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
Ustanička | 4zida.rs
16
Logo agencije

Ustanička

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

3.254 €/m²

63m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 28.04.2026.
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
14
Logo agencije

Olge Jovanović

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

3.100 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
7
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

4.219 €/m²

32m² | 1 soba | 6/10 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 28.04.2026.
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
Radeta Markovića | 4zida.rs
10

Radeta Markovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

310.000 €

4.844 €/m²

64m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
8

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
15
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

2.163 €/m²

104m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
7

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.500 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
Vlastimira Đuze Stojiljkovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vlastimira Đuze Stojiljkovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

162.000 €

1.409 €/m²

115m² | 3.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

93.800 €

2.039 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
Dimitrija Paramendića | 4zida.rs
5

Dimitrija Paramendića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
21
Logo agencije

Čingrijina

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

348.000 €

3.346 €/m²

104m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 28.04.2026.
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Radoja Domanovića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

300.000 €

3.947 €/m²

76m² | 3 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
13
Logo agencije

Svetog Nikole

Novo Groblje, Zvezdara opština, Beograd

214.000 €

1.945 €/m²

110m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vojislava Ilića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

280.000 €

3.256 €/m²

86m² | 4 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
uredni papiri
17
Logo agencije

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

139.000 €

3.022 €/m²

46m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
29
30
31
32
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?