Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.399 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čede Mijatovića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

4.318 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

167.000 €

2.738 €/m²

61m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

185.000 €

3.190 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
3

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

77.500 €

2.500 €/m²

MOŽE NA KREDIT

31m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
10

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.667 €/m²

45m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
18

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

215.000 €

2.067 €/m²

MOŽE NA KREDIT

104m² | 3.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

519.000 €

3.844 €/m²

135m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
Čegarska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Čegarska

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

228.659 €

3.221 €/m²

71m² | 3.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
10
Logo agencije

Đakovačka

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

114.000 €

3.081 €/m²

37m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
5

Ljubiše Miodragovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

168.000 €

2.100 €/m²

MOŽE NA KREDIT

80m² | 3.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 28.04.2026.
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
17
Logo agencije

Preševska

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

2.563 €/m²

80m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
Zvezdarska Šuma | 4zida.rs
17
Logo agencije

Zvezdarska Šuma

Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.750 €/m²

40m² | 2 sobe | suteren
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
Kraljice Marije | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kraljice Marije

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

4.359 €/m²

39m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
13

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

2.833 €/m²

60m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 28.04.2026.
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
Olge Alkalaj | 4zida.rs
12
Logo agencije

Olge Alkalaj

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

149.000 €

3.465 €/m²

43m² | 1.5 soba | 9/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
2

Bulevar kralja Aleksandra

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

220.000 €

2.895 €/m²

76m² | 3 sobe | 7. sprat
Agencija • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Prethodna cena: 230.000 €
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
16. oktobra | 4zida.rs
19

16. oktobra

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

2.346 €/m²

MOŽE NA KREDIT

81m² | 3 sobe | 5/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
21

Vojislava Ilića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

280.000 €

3.256 €/m²

86m² | 4 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
Vladana Desnice | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vladana Desnice

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

131.600 €

2.800 €/m²

47m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 28.04.2026.
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
14

Šesnaestog Oktobra

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

2.346 €/m²

81m² | 3.5 sobe | 5/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
28293031

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?