Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.395 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
Svetog Nikole | 4zida.rs
13
Logo agencije

Svetog Nikole

Novo Groblje, Zvezdara opština, Beograd

214.000 €

1.945 €/m²

110m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vojislava Ilića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

280.000 €

3.256 €/m²

86m² | 4 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
uredni papiri
17
Logo agencije

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

139.000 €

3.022 €/m²

MOŽE NA KREDIT

46m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
Mate Miloševića | 4zida.rs
7

Mate Miloševića

Padina, Zvezdara opština, Beograd

122.000 €

3.389 €/m²

MOŽE NA KREDIT

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

138.000 €

2.760 €/m²

50m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Branka Krsmanovića

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

230.000 €

3.594 €/m²

64m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
15

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

187.000 €

4.795 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Video
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
Zagrađe | 4zida.rs
17
Logo agencije

Zagrađe

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

60.000 €

2.609 €/m²

23m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija
Ažurirano 27.04.2026.
Mirijevski venac | 4zida.rs
1
Logo agencije

Mirijevski venac

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

109.800 €

2.440 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija
Ažurirano 27.04.2026.
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
19

Đevđelijska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

385.000 €

2.452 €/m²

MOŽE NA KREDIT

157m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Zvezdara opština, Beograd

305.000 €

3.675 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
Olge Jovanović | 4zida.rs
6

Olge Jovanović

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.750 €/m²

60m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Gvozdićeva | 4zida.rs
Gvozdićeva | 4zida.rs
Gvozdićeva | 4zida.rs
Gvozdićeva | 4zida.rs
Gvozdićeva | 4zida.rs
10

Gvozdićeva

Lipov Lad, Zvezdara opština, Beograd

199.700 €

3.120 €/m²

64m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
Ristin Potok | 4zida.rs
Ristin Potok | 4zida.rs
Ristin Potok | 4zida.rs
Ristin Potok | 4zida.rs
12
Logo agencije

Ristin Potok

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.000 €/m²

45m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Živka Davidovića

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

159.000 €

3.058 €/m²

52m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
13

Čingrijina

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

348.000 €

3.346 €/m²

104m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Milića od Mačve | 4zida.rs
Milića od Mačve | 4zida.rs
Milića od Mačve | 4zida.rs
Milića od Mačve | 4zida.rs
Milića od Mačve | 4zida.rs
20
Logo agencije

Milića od Mačve

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

320.000 €

1.684 €/m²

190m² | 5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
21

Milete Jakšića

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

339.000 €

2.421 €/m²

MOŽE NA KREDIT

140m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 27.04.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

224.000 €

3.343 €/m²

67m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
30
31
32
33
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba