Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.400 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
Milete Jakšića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
21

Milete Jakšića

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

339.000 €

2.421 €/m²

140m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 27.04.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
4
Logo agencije

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

224.000 €

3.343 €/m²

67m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Marka Oreškovića

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

239.000 €

3.918 €/m²

61m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
12
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

199.920 €

3.772 €/m²

53m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

2.794 €/m²

68m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
14
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

199.000 €

3.755 €/m²

53m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

141.075 €

2.475 €/m²

57m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
Marka Oreškovića | 4zida.rs
36
Logo agencije

Marka Oreškovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

1.080.000 €

2.700 €/m²

400m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 27.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Predraga Vasića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

2.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
Kisela voda | 4zida.rs
17

Kisela voda

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

150.000 €

2.778 €/m²

54m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 27.04.2026.
Olimp | 4zida.rs
1
Logo agencije

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

3.106 €/m²

66m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
7
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

250.000 €

4.310 €/m²

58m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
▾Reklama▾
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
Učitelja Miloša Jankovića | 4zida.rs
24
Logo agencije

Učitelja Miloša Jankovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

164.000 €

4.000 €/m²

41m² | 1.5 soba | 16/16 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
18

Bulevar Kralja Aleksandra

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

3.113 €/m²

53m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
3

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

519.000 €

3.902 €/m²

133m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
Branka Krsmanovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Branka Krsmanovića

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

230.000 €

3.833 €/m²

60m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 27.04.2026.
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
Duvanjska | 4zida.rs
13

Duvanjska

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

296.000 €

4.000 €/m²

74m² | 3.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 27.04.2026.
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
Milovana Vidakovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Milovana Vidakovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.717 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

2.596 €/m²

52m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 27.04.2026.
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
1
Logo agencije

Cvetkova Pijaca

Zvezdara opština, Beograd

229.355 €

3.529 €/m²

65m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 27.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
...
31
32
33
34
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?