Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.404 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

260.000 €

2.430 €/m²

107m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

174.000 €

3.702 €/m²

47m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Pavla Savića 34 | 4zida.rs
Premijum
11

Pavla Savića 34

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

47.982 €

2.181 €/m²

22m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Premijum
8

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 4/7 spratova
Ruzveltova 48 | 4zida.rs
Novogradnja
3

LA RUE 48

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Bulbulder | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulbulder

Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

3.519 €/m²

54m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Mihaila Todorovića | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Mihaila Todorovića

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

258.000 €

3.071 €/m²

84m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Nikole Čupića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

239.000 €

4.193 €/m²

57m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

175.000 €

2.303 €/m²

76m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

229.000 €

2.863 €/m²

80m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Petrarkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

160.000 €

2.623 €/m²

61m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Milorada Šapčanina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Milorada Šapčanina

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

186.500 €

4.908 €/m²

38m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Aleksandra Belića | 4zida.rs
Aleksandra Belića | 4zida.rs
Aleksandra Belića | 4zida.rs
Aleksandra Belića | 4zida.rs
Aleksandra Belića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Aleksandra Belića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

2.887 €/m²

71m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

3.030 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Ruzveltova

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

179.000 €

3.255 €/m²

55m² | 2.5 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

162.336 €

2.400 €/m²

67m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Mirijevski vrtovi

Zvezdara opština, Beograd

185.688 €

2.400 €/m²

77m² | 3 sobe
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

381.083 €

3.098 €/m²

123m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Milivoja Perovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

360.000 €

2.769 €/m²

130m² | 4.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

137.000 €

3.186 €/m²

43m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Hajduk Stankova | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Hajduk Stankova

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

162.800 €

3.700 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

126.000 €

2.136 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

224.000 €

3.343 €/m²

67m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan