Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.399 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
4
Logo agencije

Lion

Zvezdara opština, Beograd

264.187 €

3.669 €/m²

72m² | 3 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

227.250 €

3.030 €/m²

75m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
17
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

199.000 €

3.685 €/m²

54m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
6
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

207.000 €

3.764 €/m²

55m² | 2 sobe | 2/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
14

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.000 €

2.949 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Prethodna cena: 120.000 €
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
Radmile Savićević | 4zida.rs
15

Radmile Savićević

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

183.000 €

1.830 €/m²

100m² | 5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Prethodna cena: 210.000 €
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
8

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

2.692 €/m²

52m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
6
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

2.237 €/m²

76m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
Krfska | 4zida.rs
19

Krfska

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

265.600 €

3.200 €/m²

83m² | 3.5 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dimitrija Tucovića bb

Centar, Zvezdara opština, Beograd

451.000 €

3.199 €/m²

141m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića bb | 4zida.rs
7
Logo agencije

Dimitrija Tucovića bb

Centar, Zvezdara opština, Beograd

346.500 €

3.850 €/m²

90m² | 4 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 29.04.2026.
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Ljubiše Miodragovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

245.000 €

2.402 €/m²

102m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Tavan • 3D tura
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Đevđelijska

Lion, Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

2.484 €/m²

157m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 29.04.2026.
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
14
Logo agencije

Đevđelijska

Lion, Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

2.484 €/m²

157m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

1.905 €/m²

105m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
Čede Mijatovića | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čede Mijatovića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

4.318 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
Miljana Miljanića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Miljana Miljanića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

167.000 €

2.738 €/m²

61m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

185.000 €

3.190 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
3

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

77.500 €

2.500 €/m²

MOŽE NA KREDIT

31m² | 1 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 28.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
10

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

2.667 €/m²

45m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
27282930

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera