Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja poslovnih prostora

Prodaja poslovnih prostora | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.107 oglasa

Sajmište | 4zida.rs
Sajmište | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
2

Sajmište

Gradske lokacije, Novi Sad

1.250.000 €

781 €/m²

1600m² | turistički objekat | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Stojana Protića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Stojana Protića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

190.740 €

2.244 €/m²

85m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Mileve Marić 62 | 4zida.rs
Mileve Marić 62 | 4zida.rs
Mileve Marić 62 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Mileve Marić 62

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

12.000 €

2.400 €/m²

5m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 14.000 €
Požeška 79 | 4zida.rs
Požeška 79 | 4zida.rs
Požeška 79 | 4zida.rs
Požeška 79 | 4zida.rs
Požeška 79 | 4zida.rs
Premijum
13

Požeška 79

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

51.000 €

2.217 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
1

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

63m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
1

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

70m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Nova Detelinara | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Nova Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

372.040 €

2.884 €/m²

129m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Braće Ribnikar | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Braće Ribnikar

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

236.900 €

2.323 €/m²

102m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 11.05.2026.
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
KRUNSKA | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

KRUNSKA

Krunski Venac, Vračar, Beograd

1.200.000 €

5.333 €/m²

225m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Kiridžijska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Kiridžijska

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor

2.500.000 €

1.544 €/m²

1619m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Crveni Krst Vračar

Vračar, Beograd

196.418 €

2.932 €/m²

67m² | lokal
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

59.120 €

1.836 €/m²

32m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

91.654 €

1.836 €/m²

49m² | poslovni prostor | nije uknjiženo
Bulevar kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra I Karađorđevića | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra I Karađorđevića

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

149.000 €

1.863 €/m²

80m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Donji Dušnik | 4zida.rs
Donji Dušnik | 4zida.rs
Donji Dušnik | 4zida.rs
Donji Dušnik | 4zida.rs
Donji Dušnik | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Donji Dušnik

Okolne lokacije, Gadžin Han

1.650.000 €

1.269 €/m²

1300m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Trg Srpskih Dobrovoljaca | 4zida.rs
Trg Srpskih Dobrovoljaca | 4zida.rs
Trg Srpskih Dobrovoljaca | 4zida.rs
Trg Srpskih Dobrovoljaca | 4zida.rs
Trg Srpskih Dobrovoljaca | 4zida.rs
Premijum
10

Trg Srpskih Dobrovoljaca

Gradske lokacije, Kikinda

499.000 €

741 €/m²

673m² | poslovni prostor | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Danila Kiša 5 | 4zida.rs
Danila Kiša 5 | 4zida.rs
Danila Kiša 5 | 4zida.rs
Danila Kiša 5 | 4zida.rs
Danila Kiša 5 | 4zida.rs
Premijum
19

Danila Kiša 5

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

490.000 €

1.788 €/m²

274m² | poslovni prostor | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Stanoja Glavaša 47 | 4zida.rs
Stanoja Glavaša 47 | 4zida.rs
Stanoja Glavaša 47 | 4zida.rs
Stanoja Glavaša 47 | 4zida.rs
Stanoja Glavaša 47 | 4zida.rs
Premijum
20

Stanoja Glavaša 47

Telep, Gradske lokacije, Novi Sad

970.000 €

2.091 €/m²

464m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Apartmani Kopaonik-Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

Cena na upit

242m² | lokal | nije uknjiženo
Negbina | 4zida.rs
Negbina | 4zida.rs
Negbina | 4zida.rs
Negbina | 4zida.rs
Negbina | 4zida.rs
Premijum
11

Negbina

Okolne lokacije, Nova Varoš

85.000 €

285 €/m²

298m² | poslovni prostor | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
Dobrinjska | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Dobrinjska

Beograđanka, Savski Venac, Beograd

690.000 €

4.035 €/m²

171m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Vojvode Milenka | 4zida.rs
Vojvode Milenka | 4zida.rs
Vojvode Milenka | 4zida.rs
Vojvode Milenka | 4zida.rs
Vojvode Milenka | 4zida.rs
Premijum
6

Vojvode Milenka

Klinički Centar, Savski Venac, Beograd

78.000 €

3.120 €/m²

25m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Salajka | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Salajka

Gradske lokacije, Novi Sad

865.200 €

1.803 €/m²

480m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 08.05.2026.
1. Maja 15 | 4zida.rs
Premijum
1

1. Maja 15

Gradske lokacije, Bačka Topola

135.000 €

577 €/m²

234m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Petra Drapšina 51 | 4zida.rs
Petra Drapšina 51 | 4zida.rs
Petra Drapšina 51 | 4zida.rs
Petra Drapšina 51 | 4zida.rs
Petra Drapšina 51 | 4zida.rs
Premijum
12

Petra Drapšina 51

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

83.000 €

3.320 €/m²

25m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾