Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja poslovnih prostora | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.124 oglasa

Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
10
Logo agencije

Kumodraška

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

936.700 €

3.012 €/m²

311m² | poslovna zgrada
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
5
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Jagodina

35.000 €

1.250 €/m²

28m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
Kumodraška | 4zida.rs
13

Kumodraška

Darvinova pošta, Voždovac opština, Beograd

480.000 €

3.310 €/m²

145m² | lokal
Agencija • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
7
Logo agencije

Stražilovska

Spens, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

226.000 €

2.935 €/m²

77m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
Ozrenska | 4zida.rs
7

Ozrenska

Šumice, Voždovac opština, Beograd

735.000 €

3.000 €/m²

245m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
Filozofski Fakultet | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
33

Filozofski Fakultet

Medijana, Gradske lokacije, Niš

350.000 €

2.482 €/m²

141m² | turistički objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
Prizrenska | 4zida.rs
3
Logo agencije

Prizrenska

Meandri, Zemun opština, Beograd

600.000 €

2.083 €/m²

288m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Đorđa Stamenkovića | 4zida.rs
Đorđa Stamenkovića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Đorđa Stamenkovića

Zele Veljković, Gradske lokacije, Leskovac

25.000 €

862 €/m²

29m² | lokal
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
Borča | 4zida.rs
25

Borča

Palilula opština, Beograd

260.000 €

743 €/m²

350m² | poslovna zgrada
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Treće Srpske Udarne Brigade | 4zida.rs
Treće Srpske Udarne Brigade | 4zida.rs
Treće Srpske Udarne Brigade | 4zida.rs
Treće Srpske Udarne Brigade | 4zida.rs
Treće Srpske Udarne Brigade | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
8

Treće Srpske Udarne Brigade

Gradske lokacije, Leskovac

470.000 €

2.136 €/m²

220m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
sniženo
14
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

129.000 €

1.817 €/m²

71m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Klenje | 4zida.rs
1
Logo agencije

Klenje

Okolne lokacije, Bogatić

450.000 €

311 €/m²

1446m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vožda Karađorđa

Crveni Pevac, Medijana, Gradske lokacije, Niš

417.600 €

1.800 €/m²

232m² | lokal
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
Vrčin | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16

Vrčin

Grocka opština, Beograd

1.600.000 €

1.000 €/m²

1600m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
Ilirska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Ilirska

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

87.000 €

3.783 €/m²

23m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
Novosadska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Novosadska

Gradske lokacije, Ruma

950.000 €

941 €/m²

1010m² | hala | u procesu uknjižavanja
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Kralja Aleksandra bb | 4zida.rs
1
Logo agencije

Kralja Aleksandra bb

Prnjavor, Okolne lokacije, Šabac

81.000 €

338 €/m²

240m² | proizvodni pogon | delimično uknjiženo
Agencija • Delimično uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
40
Logo agencije

Cara Dušana

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

595.000 €

2.692 €/m²

221m² | kancelarija | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 25 - Arena, Novi Beograd, Beograd

155.000 €

3.523 €/m²

44m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
Blok 21 | 4zida.rs
22
Logo agencije

Blok 21

Novi Beograd, Beograd

110.000 €

3.235 €/m²

34m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾