Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja poslovnih prostora | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.955 oglasa

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
41
Logo agencije

Gradske lokacije

Smederevska Palanka

450.000 €

900 €/m²

500m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 02.05.2026.
Gospodara Vučića | 4zida.rs
Top
1

Gospodara Vučića

Voždovac opština, Beograd

320.000 €

2.909 €/m²

110m² | lokal | uknjiženo
Investitor • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
▾Reklama▾
Aradac | 4zida.rs
Aradac | 4zida.rs
Aradac | 4zida.rs
Aradac | 4zida.rs
Aradac | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Aradac

Okolne lokacije, Zrenjanin

85.000 €

163 €/m²

520m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
Jagnjilo | 4zida.rs
Jagnjilo | 4zida.rs
Jagnjilo | 4zida.rs
Jagnjilo | 4zida.rs
Jagnjilo | 4zida.rs
Top
7

Jagnjilo

Mladenovac opština, Beograd

1.650.000 €

1.500 €/m²

1100m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 26.04.2026.
15 MAJ 131 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

NOTA

Gradske lokacije, Ruma

Cena na upit

134m² | lokal | u procesu uknjižavanja
15 MAJ 131 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

NOTA

Gradske lokacije, Ruma

Cena na upit

134m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Maksima Gorkog 4 | 4zida.rs
Maksima Gorkog 4 | 4zida.rs
Maksima Gorkog 4 | 4zida.rs
Maksima Gorkog 4 | 4zida.rs
Maksima Gorkog 4 | 4zida.rs
Top
10

Maksima Gorkog 4

Gradske lokacije, Loznica

124.800 €

1.300 €/m²

96m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Kosmajska 7 | 4zida.rs
Kosmajska 7 | 4zida.rs
Kosmajska 7 | 4zida.rs
Kosmajska 7 | 4zida.rs
Kosmajska 7 | 4zida.rs
Top
16

Kosmajska 7

Mladenovac (mesto), Mladenovac opština, Beograd

124.200 €

1.350 €/m²

92m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 22.04.2026.
Trg Cara Jovana Nenada 15 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 15 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 15 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 15 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 15 | 4zida.rs
Top
6

Trg Cara Jovana Nenada 15

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

127.000 €

500 €/m²

254m² | kancelarija | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Svetog Save | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
18

Svetog Save

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

300.000 €

1.875 €/m²

160m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Tavan • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Mala Vranjska | 4zida.rs
Top
15

Mala Vranjska

Okolne lokacije, Šabac

1.290.000 €

385 €/m²

3350m² | magacin | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Cara Lazara 8 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

Carica

Stari Grad, Gradske lokacije, Kragujevac

Cena na upit

132m² | poslovni prostor | uknjiženo
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
Ruzveltova | 4zida.rs
23

Ruzveltova

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

749.000 €

2.497 €/m²

300m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
Vožda Karađorđa | 4zida.rs
36

Vožda Karađorđa

Gradske lokacije, Topola

1.700.000 €

618 €/m²

2750m² | proizvodni pogon | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

242.000 €

1.222 €/m²

198m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
19

Centar

Gradske lokacije, Zlatibor

105.000 €

2.917 €/m²

36m² | turistički objekat | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Petrogradska | 4zida.rs
Petrogradska | 4zida.rs
Petrogradska | 4zida.rs
Petrogradska | 4zida.rs
Petrogradska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Petrogradska

Kalenić, Vračar, Beograd

230.000 €

5.610 €/m²

41m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Beočinski trg 2-4 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeno-poslovni objekat na Beočinskom trgu

Gradske lokacije, Beočin

Cena na upit

33m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Beočinski trg 2-4 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeno-poslovni objekat na Beočinskom trgu

Gradske lokacije, Beočin

Cena na upit

71m² | lokal | u procesu uknjižavanja
Bulevar Evrope | 4zida.rs
1

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

185.000 €

2.500 €/m²

74m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
31
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

463.500 €

3.831 €/m²

121m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Todora Toze Jovanovića | 4zida.rs
Todora Toze Jovanovića | 4zida.rs
Todora Toze Jovanovića | 4zida.rs
Todora Toze Jovanovića | 4zida.rs
Todora Toze Jovanovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Todora Toze Jovanovića

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

150.000 €

3.125 €/m²

48m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
Gornji Grad | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gornji Grad

Zemun opština, Beograd

420.000 €

1.991 €/m²

211m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Šupljak | 4zida.rs
Šupljak | 4zida.rs
Šupljak | 4zida.rs
Šupljak | 4zida.rs
Šupljak | 4zida.rs
15

Šupljak

Okolne lokacije, Subotica

165.000 €

717 €/m²

230m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Boška Vujića | 4zida.rs
Boška Vujića | 4zida.rs
Boška Vujića | 4zida.rs
Boška Vujića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Boška Vujića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

50.000 €

1.190 €/m²

42m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾