Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja poslovnih prostora | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

3.130 oglasa

Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Trg Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Trg Oslobođenja

Borča, Palilula opština, Beograd

78.000 €

2.229 €/m²

35m² | poslovni prostor
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Cara Dušana

Medijana, Gradske lokacije, Niš

180.000 €

1.146 €/m²

157m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Vojvode Šupljikca

Sportski centar Vračar (SC Vračar), Vračar, Beograd

240.000 €

3.750 €/m²

64m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Premijum
42
Logo agencije

Maksima Gorkog

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

329.400 €

1.144 €/m²

288m² | kancelarija
Agencija • Polunamešteno • Podrum • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

161.348 €

2.123 €/m²

76m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

212.300 €

2.123 €/m²

100m² | poslovni prostor | u procesu uknjižavanja
Obzir | 4zida.rs
Obzir | 4zida.rs
Obzir | 4zida.rs
Obzir | 4zida.rs
Obzir | 4zida.rs
Premijum
24

Obzir

Okolne lokacije, Sombor

1.550.000 €

775 €/m²

2000m² | poslovna zgrada | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Palmira Toljatija 5 | 4zida.rs
Premijum
10

Palmira Toljatija 5

Blok 11, Novi Beograd, Beograd

212.000 €

2.000 €/m²

106m² | kancelarija | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 21.04.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
12

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

3.500.000 €

2.612 €/m²

1340m² | poslovni prostor | delimično uknjiženo
Vlasnik • Delimično uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Vojvode Petra Bojovića | 4zida.rs
Premijum
13

Vojvode Petra Bojovića

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

135.000 €

1.125 €/m²

120m² | lokal | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Top
27
Logo agencije

Gradske lokacije

Beočin

1.500.000 €

922 €/m²

1627m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 14.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

102.866 €

1.560 €/m²

65m² | lokal | nije uknjiženo
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

129.870 €

1.560 €/m²

83m² | lokal | nije uknjiženo
Stojana Protića | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Stojana Protića

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

145.635 €

2.648 €/m²

55m² | lokal | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Bulevar Nemanjića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
20
Logo agencije

Bulevar Nemanjića

Medijana, Gradske lokacije, Niš

165.000 €

2.171 €/m²

76m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Žorža Klemansoa | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Žorža Klemansoa

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

180.000 €

4.390 €/m²

41m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Veternik | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Veternik

Gradske lokacije, Novi Sad

390.000 €

559 €/m²

698m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Gračac | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Gračac

Okolne lokacije, Vrnjačka Banja

200.000 €

1.351 €/m²

148m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Šumatovačka 105 | 4zida.rs
Novogradnja
2
Logo projekta

Šumatovačka 105

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

472.000 €

1.523 €/m²

310m² | lokal | uknjiženo
Miloša Obilića 28 | 4zida.rs
Miloša Obilića 28 | 4zida.rs
Miloša Obilića 28 | 4zida.rs
Miloša Obilića 28 | 4zida.rs
Miloša Obilića 28 | 4zida.rs
Top
8

Miloša Obilića 28

Šimanovci, Okolne lokacije, Pećinci

580.000 €

829 €/m²

700m² | poslovni prostor | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Đure Daničića | 4zida.rs
Đure Daničića | 4zida.rs
Đure Daničića | 4zida.rs
Đure Daničića | 4zida.rs
Đure Daničića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
26

Đure Daničića

Kopitareva Gradina, Stari Grad opština, Beograd

699.000 €

3.495 €/m²

200m² | ugostiteljski objekat | uknjiženo
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Top
39
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

1.950.000 €

4.567 €/m²

427m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Liman 4 | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Liman 4

Liman, Gradske lokacije, Novi Sad

1.995.000 €

2.964 €/m²

673m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Fruškogorska | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Fruškogorska

Rvati, Obrenovac opština, Beograd

54.400 €

1.876 €/m²

29m² | poslovni prostor | uknjiženo
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

2.040.000 €

2.646 €/m²

771m² | poslovni prostor
Agencija
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾