Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.409 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Pećska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

320.000 €

2.712 €/m²

118m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Supilova

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

399.500 €

2.038 €/m²

196m² | 5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
3
Logo agencije

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

519.000 €

3.844 €/m²

135m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Preševska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

141.839 €

3.733 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova ćuprija | 4zida.rs
13

Cvetanova ćuprija

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

2.152 €/m²

79m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
10
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.000 €

2.973 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Ćurtovo brdo | 4zida.rs
Ćurtovo brdo | 4zida.rs
Ćurtovo brdo | 4zida.rs
Ćurtovo brdo | 4zida.rs
Ćurtovo brdo | 4zida.rs
8
Logo agencije

Ćurtovo brdo

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

187.500 €

2.500 €/m²

75m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
Petrarkina | 4zida.rs
8
Logo agencije

Petrarkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

2.619 €/m²

63m² | 2.5 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
Cvetkova Pijaca | 4zida.rs
31
Logo agencije

Cvetkova Pijaca

Zvezdara opština, Beograd

279.000 €

2.098 €/m²

133m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Dolačka | 4zida.rs
Dolačka | 4zida.rs
Dolačka | 4zida.rs
Dolačka | 4zida.rs
Dolačka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Dolačka

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

176.000 €

1.709 €/m²

103m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

299.000 €

2.248 €/m²

133m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
Kapetana Miloša Žunjića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kapetana Miloša Žunjića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

235.000 €

3.013 €/m²

78m² | 3 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

224.000 €

3.027 €/m²

74m² | 4 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
9

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

163.200 €

4.295 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Preševska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

225.278 €

3.693 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Preševska | 4zida.rs
Preševska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Preševska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

141.839 €

3.733 €/m²

38m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
UCITELJSKA | 4zida.rs
UCITELJSKA | 4zida.rs
UCITELJSKA | 4zida.rs
UCITELJSKA | 4zida.rs
UCITELJSKA | 4zida.rs
11

UCITELJSKA

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

299.000 €

1.699 €/m²

176m² | 2.5 sobe
Agencija • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
Vojislava Ilića | 4zida.rs
19

Vojislava Ilića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

460.000 €

5.412 €/m²

85m² | 3.5 sobe | 1/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

224.400 €

4.488 €/m²

50m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
18192021

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera