Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.409 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
15
Logo agencije

Ledinačka

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

162.000 €

4.263 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

146.800 €

3.191 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

172.700 €

3.198 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
Vojvode Vlahovića Zvezdara | 4zida.rs
15

Vojvode Vlahovića Zvezdara

Zvezdara opština, Beograd

140.000 €

3.333 €/m²

MOŽE NA KREDIT

42m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
Mis Irbijeve 65 | 4zida.rs
15

Mis Irbijeve 65

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

155.000 €

3.523 €/m²

MOŽE NA KREDIT

44m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Prethodna cena: 160.000 €
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
Živka Davidovića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Živka Davidovića

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

233.000 €

3.883 €/m²

60m² | 2.5 sobe
Agencija • Prazno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

211.700 €

3.208 €/m²

66m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

143.300 €

3.184 €/m²

45m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Prethodna cena: 157.700 €

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
Učiteljsko Naselje | 4zida.rs
3

Učiteljsko Naselje

Zvezdara opština, Beograd

107.100 €

3.245 €/m²

33m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

4.500 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
13
Logo agencije

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

2.766 €/m²

47m² | 3 sobe | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
Pavla Savica | 4zida.rs
5

Pavla Savica

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

68.000 €

2.720 €/m²

25m² | 0.5 soba
Agencija
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
Vojvode Šupljikca | 4zida.rs
13

Vojvode Šupljikca

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

499.000 €

5.871 €/m²

85m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 04.05.2026.
Pirandelova bb | 4zida.rs
Pirandelova bb | 4zida.rs
Pirandelova bb | 4zida.rs
Pirandelova bb | 4zida.rs
Pirandelova bb | 4zida.rs
9
Logo agencije

Pirandelova bb

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

115.000 €

1.949 €/m²

59m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Jovanke Radaković | 4zida.rs
6

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

101.150 €

2.529 €/m²

40m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
2
Logo agencije

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.700 €

2.300 €/m²

59m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
7

Lion

Zvezdara opština, Beograd

336.651 €

3.471 €/m²

MOŽE NA KREDIT

97m² | 4 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
7

Lion

Zvezdara opština, Beograd

260.568 €

3.619 €/m²

MOŽE NA KREDIT

72m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 04.05.2026.
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
Učiteljska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Učiteljska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

90.000 €

3.000 €/m²

30m² | 0.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
Rudo | 4zida.rs
18
Logo agencije

Rudo

Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

3.621 €/m²

58m² | 2 sobe | 10/27 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 04.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
19202122

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?