Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.409 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
Pavla Pavlovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Pavla Pavlovića

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

100.000 €

2.941 €/m²

34m² | 1 soba | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Prethodna cena: 112.000 €
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
6
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

220.000 €

2.895 €/m²

76m² | 3 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Prethodna cena: 230.000 €
▾Reklama▾
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
Denkova Bašta | 4zida.rs
3
Logo agencije

Denkova Bašta

Zvezdara opština, Beograd

268.450 €

2.983 €/m²

90m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
6

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
Matice srpske | 4zida.rs
14

Matice srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

129.900 €

2.764 €/m²

47m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
Vitezova Karađorđeve Zvezde | 4zida.rs
15

Vitezova Karađorđeve Zvezde

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

124.000 €

2.296 €/m²

54m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
7

Šejkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

133.620 €

2.969 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

88.800 €

2.400 €/m²

37m² | 2 sobe
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Ilije Pavlovića | 4zida.rs
Ilije Pavlovića | 4zida.rs
Ilije Pavlovića | 4zida.rs
Ilije Pavlovića | 4zida.rs
Ilije Pavlovića | 4zida.rs
18

Ilije Pavlovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

2.647 €/m²

51m² | 3 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Murmanska | 4zida.rs
Murmanska | 4zida.rs
Murmanska | 4zida.rs
Murmanska | 4zida.rs
Murmanska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Murmanska

Zvezdarska Šuma, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

3.500 €/m²

60m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
20

Dimitrija Tucovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

100.000 €

4.348 €/m²

23m² | 1 soba | 1/8 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
10
Logo agencije

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

163.000 €

4.289 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
5

Šejkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

96.870 €

3.027 €/m²

32m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Ledinacka | 4zida.rs
Ledinacka | 4zida.rs
Ledinacka | 4zida.rs
Ledinacka | 4zida.rs
Ledinacka | 4zida.rs
14

Ledinacka

Zvezdara 2, Zvezdara opština, Beograd

183.600 €

4.832 €/m²

38m² | 2 sobe | 6. sprat
Agencija • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
Ilindenska | 4zida.rs
9

Ilindenska

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

240.000 €

3.429 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Milana Rakića | 4zida.rs
Milana Rakića | 4zida.rs
Milana Rakića | 4zida.rs
Milana Rakića | 4zida.rs
Milana Rakića | 4zida.rs
25

Milana Rakića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

189.000 €

3.375 €/m²

56m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Video
Ažurirano 05.05.2026.
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
7

Šejkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.090 €

3.002 €/m²

39m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
Šejkina | 4zida.rs
6

Šejkina

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

210.360 €

3.005 €/m²

70m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Pećska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

320.000 €

2.712 €/m²

118m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
Supilova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Supilova

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

399.500 €

2.038 €/m²

196m² | 5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
17181920

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera