Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Subotica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

857 oglasa

8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
8. Marta | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

8. Marta

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

144.000 €

1.920 €/m²

75m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

61.499 €

1.500 €/m²

41m² | 1 soba | 8/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Kanjiški Put | 4zida.rs
Premijum
1

Kanjiški Put

Palić, Okolne lokacije, Subotica

62.000 €

2.480 €/m²

25m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Teslino Naselje | 4zida.rs
Premijum
19

Teslino Naselje

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

154.000 €

1.730 €/m²

89m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Andrije Medulić

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

126m² | 5 soba | 4/4 sprata
ANDRIJE MEDULICA 11 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Andrije Medulić

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

60m² | 3 sobe | 3/4 sprata
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Evgenija Kumičića

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

70.300 €

1.850 €/m²

38m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Bajmok | 4zida.rs
Bajmok | 4zida.rs
Bajmok | 4zida.rs
Bajmok | 4zida.rs
Bajmok | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Bajmok

Okolne lokacije, Subotica

45.000 €

738 €/m²

61m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Matije Gupca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

180.000 €

1.800 €/m²

100m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Sonje Marinković 49

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

112.275 €

1.870 €/m²

60m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
275 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
55 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Radijalac | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

66m² | 3 sobe | 5/4 sprata
Investitor
Ažurirano 08.05.2026.
Kanjiški put 17 b | 4zida.rs
Novogradnja
19
Logo projekta

Palić

Palić, Okolne lokacije, Subotica

91.224 €

2.100 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Ugao Matije Gupca i Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Ugao Matije Gupca i Evgenija Kumičića

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

59m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Palić, Projekat Larin | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Palić, Projekat Larin

Palić, Okolne lokacije, Subotica

Cena na upit

51m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
Premijum
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

63m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Lazara 9 | 4zida.rs
Cara Lazara 9 | 4zida.rs
Cara Lazara 9 | 4zida.rs
Cara Lazara 9 | 4zida.rs
Cara Lazara 9 | 4zida.rs
Premijum
13

Cara Lazara 9

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

205.000 €

2.092 €/m²

98m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 07.05.2026.
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Aleja Maršala Tita

Dudova Šuma, Gradske lokacije, Subotica

120.000 €

1.667 €/m²

72m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Namešteno • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Centar 1 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

ARSENIJA CARNOJEVICA 28

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Centar 1 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

ARSENIJA CARNOJEVICA 28

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

95m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Premijum
dobra lokacija
27
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

1.630 €/m²

46m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

81.447 €

1.733 €/m²

47m² | 2 sobe
Agencija • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Premijum
odmah useljiv
11
Logo agencije

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

179.000 €

2.712 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Korzo | 4zida.rs
Premijum
25
Logo agencije

Korzo

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

100.000 €

1.333 €/m²

75m² | 2 sobe | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

169.000 €

1.610 €/m²

105m² | 4 sobe | 6. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

85.363 €

1.642 €/m²

52m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Subotica

55 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Subotica

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Subotica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Subotica. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1557 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Subotica

  • Gradske lokacije, Subotica
  • Okolne lokacije, Subotica

Po tipu nekretnine — Subotica

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Subotica