Četvorosoban stan na prodaju, Centar 2, 267.500€, 147m²

267.500 €
1.820 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Salonac
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, plakar, ugradni plakar
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1495
- 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade, javni parking u zoni
Opis oglasa
U ponudi je izuzetna nekretnina – salonski stan površine 114 m², uz dodatnih 23,5 m² zasebne garsonjere i 10 m² terase, smešten u prelepoj, arhitektonski upečatljivoj zgradi koja sama po sebi nosi istoriju, stil i prestiž.
Stan je kompletno renoviran, uz maksimalno očuvanje originalnih salonskih elemenata koji ga izdvajaju na tržištu. Visoki plafoni sa bogatom dekoracijama, elegantne linije, dvokrilna vrata i obilje prirodne svetlosti stvaraju jedinstven ambijent koji se retko nalazi.
Raspored je funkcionalan i tipičan za salonske stanove: ulazni deo vodi ka dnevnoj sobi ili prema kuhinji, iz koje se pristupa kupatilu, dok ostatak stana čine prostrana spavaća soba, impresivna dnevna soba i dodatna prostorija idealna kao radna soba ili manja spavaća soba.
Stan se prodaje sa kompletnim ugradnim elementima – ugradni plakari, kao i moderna, potpuno opremljena kuhinja sa tehnikom, dok se lični i antik komadi nameštaja iznose.
Stan poseduje i terasu površine 10 m², kao i sopstveno parking mesto za jedno vozilo, što predstavlja veliku prednost za ovu lokaciju.