Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Subotica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

849 oglasa

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove | 4zida.rs
Top
1

Ugao Partizanskih baza i Gutenbergove

Novi Grad, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

66m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Investitor • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

1.250 €/m²

60m² | 2 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Eduarda Rusijana 44

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

116.600 €

1.715 €/m²

68m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Top
19

Aleja Maršala Tita

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

1.377 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 5/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Radijalac | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

STERIJINA - VIŠEPORODIČNI STAMBENI OBJEKAT

Gradske lokacije, Subotica

79.182 €

1.760 €/m²

44m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Radijalac | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

STERIJINA - VIŠEPORODIČNI STAMBENI OBJEKAT

Gradske lokacije, Subotica

104.963 €

1.870 €/m²

56m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Braće Radića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

88.000 €

1.600 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Matije Gupca

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

66.080 €

1.739 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

126.000 €

1.299 €/m²

97m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 02.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Top
26
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

96.000 €

835 €/m²

115m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
277 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
53 oglasa u ponudi
Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
36

Šenoina 24A

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

88.000 €

1.600 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 29.04.2026.
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Trg Cara Jovana Nenada 4 | 4zida.rs
Top
12

Trg Cara Jovana Nenada 4

Trg cara Jovana Nenada, Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

145.000 €

1.986 €/m²

73m² | 2 sobe | 2/8 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 20.04.2026.
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11

Braće Radića

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

43.000 €

1.720 €/m²

25m² | 0.5 soba | 3/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 17.04.2026.
Kanjiški Put | 4zida.rs
Kanjiški Put | 4zida.rs
Kanjiški Put | 4zida.rs
Kanjiški Put | 4zida.rs
Top
4

Kanjiški Put

Palić, Okolne lokacije, Subotica

86.000 €

2.000 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 17.04.2026.
▾Reklama▾
Kireška | 4zida.rs
Kireška | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Kireška

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

88.660 €

1.430 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Marije Vojnić Tošinice | 4zida.rs
Marije Vojnić Tošinice | 4zida.rs
Marije Vojnić Tošinice | 4zida.rs
Marije Vojnić Tošinice | 4zida.rs
Marije Vojnić Tošinice | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Marije Vojnić Tošinice

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

103.000 €

1.108 €/m²

93m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
Miloša Obilića | 4zida.rs
21

Miloša Obilića

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

833 €/m²

90m² | 4 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Segedinski Put | 4zida.rs
Segedinski Put | 4zida.rs
Segedinski Put | 4zida.rs
Segedinski Put | 4zida.rs
Segedinski Put | 4zida.rs
11

Segedinski Put

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

1.319 €/m²

72m² | 3 sobe | 10/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Ugao Kumičićeve i Matije Gubca | 4zida.rs
Ugao Kumičićeve i Matije Gubca | 4zida.rs
Ugao Kumičićeve i Matije Gubca | 4zida.rs
3
Logo agencije

Ugao Kumičićeve i Matije Gubca

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

58.616 €

1.724 €/m²

34m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
15

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

80.000 €

721 €/m²

111m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
Dudova Šuma | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Dudova Šuma

Gradske lokacije, Subotica

75.000 €

1.339 €/m²

56m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kanjižki put | 4zida.rs
Kanjižki put | 4zida.rs
Kanjižki put | 4zida.rs
Kanjižki put | 4zida.rs
Kanjižki put | 4zida.rs
8
Logo agencije

Kanjižki put

Palić, Okolne lokacije, Subotica

88.000 €

2.000 €/m²

44m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Subotica

prodaja stanova Subotica

55 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Subotica

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Subotica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Subotica. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1557 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Subotica

  • Gradske lokacije, Subotica
  • Okolne lokacije, Subotica

Po tipu nekretnine — Subotica

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba