Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Subotica

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

818 oglasa

Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Top
16

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

245.000 €

1.269 €/m²

193m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Korzo 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
12

Korzo 7

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

86.400 €

1.350 €/m²

64m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Bele Gabrića | 4zida.rs
Bele Gabrića | 4zida.rs
Bele Gabrića | 4zida.rs
Bele Gabrića | 4zida.rs
Bele Gabrića | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
10

Bele Gabrića

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

70.000 €

2.258 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Prethodna cena: 74.000 €
Centar 3 | 4zida.rs
Centar 3 | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Centar 3

Gradske lokacije, Subotica

66.080 €

1.786 €/m²

37m² | 1 soba | 6. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

PRVOMAJSKA 70 SUBOTICA

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

50m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Prozivka | 4zida.rs
Novogradnja
4
Logo projekta

PRVOMAJSKA 70 SUBOTICA

Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

51m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Eduarda Rusijana 44 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14

Eduarda Rusijana 44

Kertvaroš, Gradske lokacije, Subotica

116.600 €

1.715 €/m²

68m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Prozivka | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

98.943 €

1.979 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Top
3
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

71.304 €

2.459 €/m²

29m² | 1 soba | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Palić | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Palić

Okolne lokacije, Subotica

138.816 €

2.435 €/m²

57m² | 2 sobe | 1. sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Subotici

Cenzar Nekretnine | 4zida.rs
Cenzar Nekretnine
9 godina na 4zida
350 oglasa u ponudi
Nidax Nekretnine | 4zida.rs
Nidax Nekretnine
7 godina na 4zida
54 oglasa u ponudi
Sold SU nekretnine | 4zida.rs
Sold SU nekretnine
8 godina na 4zida
276 oglasa u ponudi
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Radijalac | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Radijalac

Gradske lokacije, Subotica

85.000 €

1.491 €/m²

57m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Petra Lekovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Radijalac - Petra Lekovića

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

47m² | 1.5 soba | 2/6 spratova
Petra Lekovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Radijalac - Petra Lekovića

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

85m² | 3.5 sobe | 1/6 spratova
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

62.000 €

1.938 €/m²

32m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

86.000 €

1.265 €/m²

68m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Prozivka | 4zida.rs
Top
1
Logo agencije

Prozivka

Gradske lokacije, Subotica

105.500 €

1.954 €/m²

54m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Centar 1 | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Centar 1

Gradske lokacije, Subotica

103.000 €

1.096 €/m²

94m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Aleja Maršala Tita | 4zida.rs
Top
19

Aleja Maršala Tita

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

95.000 €

1.377 €/m²

69m² | 2.5 sobe | 5/10 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 04.05.2026.
Prethodna cena: 105.500 €
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Trg cara Jovana Nenada 13

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

53m² | 1.5 soba | 4/6 spratova
Centar | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Trg cara Jovana Nenada 13

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

67m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Plitvička | 4zida.rs
Top
23
Logo agencije

Plitvička

Dudova Šuma, Gradske lokacije, Subotica

220.000 €

1.401 €/m²

157m² | 4 sobe
Agencija • Polunamešteno • Tavan • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Braće Radića | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Braće Radića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

88.000 €

1.600 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Prazno • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Matije Gupca | 4zida.rs
Top
4
Logo agencije

Matije Gupca

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

66.080 €

1.739 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Kertvaroš | 4zida.rs
Top
24
Logo agencije

Kertvaroš

Gradske lokacije, Subotica

126.000 €

1.299 €/m²

97m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 02.05.2026.
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Centar 2 | 4zida.rs
Top
26
Logo agencije

Centar 2

Gradske lokacije, Subotica

96.000 €

835 €/m²

115m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Šenoina 24A | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
36

Šenoina 24A

Centar 3, Gradske lokacije, Subotica

88.000 €

1.600 €/m²

55m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 29.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Subotica

55 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Subotica

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Subotica

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Subotica

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Subotica. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1557 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Subotica

  • Gradske lokacije, Subotica
  • Okolne lokacije, Subotica

Po tipu nekretnine — Subotica

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Subotica