Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

398 oglasa

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
12

Edvarda Griga

Resnik, Rakovica opština, Beograd

161.000 €

2.300 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
20

Nićifora Ninkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

1.641 €/m²

131m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
Gočka | 4zida.rs
8

Gočka

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

90.000 €

2.500 €/m²

36m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
16

Vidikovački Venac

Vidikovački venac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.337 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 11/17 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

2.056 €/m²

108m² | 5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
Stari Košutnjak | 4zida.rs
16
Logo agencije

Stari Košutnjak

Rakovica opština, Beograd

317.800 €

2.970 €/m²

107m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

1.866 €/m²

119m² | 4 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

145.000 €

2.500 €/m²

58m² | 3 sobe | 11/11 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
17

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

1.813 €/m²

91m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
19
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.287 €/m²

94m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
11. Krajiške divizije | 4zida.rs
11. Krajiške divizije | 4zida.rs
11. Krajiške divizije | 4zida.rs
11. Krajiške divizije | 4zida.rs
11. Krajiške divizije | 4zida.rs
20
Logo agencije

11. Krajiške divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

210.000 €

2.500 €/m²

84m² | 2.5 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

224.500 €

3.254 €/m²

69m² | 3 sobe
Agencija • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
7
Logo agencije

Miljakovačke staze

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

105.000 €

2.763 €/m²

38m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 09.05.2026.
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
Kanarevo Brdo | 4zida.rs
10

Kanarevo Brdo

Rakovica opština, Beograd

184.900 €

3.082 €/m²

60m² | 2.5 sobe
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
20
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

290.000 €

3.152 €/m²

92m² | 3.5 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
13

Borska

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

163.000 €

2.629 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
Sedamnaestog Oktobra 106 | 4zida.rs
19

Sedamnaestog Oktobra 106

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

105.000 €

2.100 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 08.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
23

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

1.866 €/m²

119m² | 5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

187.000 €

4.561 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
Mrakovička | 4zida.rs
13
Logo agencije

Mrakovička

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

83.000 €

2.964 €/m²

28m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
891011

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan