Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština
  4. Trosoban stan

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd, Trosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

79 oglasa

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Premijum
divan pogled
14

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

239.350 €

3.627 €/m²

66m² | 3 sobe | 9/9 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Dimitrija Koturovića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Dimitrija Koturovića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

199.000 €

1.701 €/m²

117m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Osme Crnogorske Brigade | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Osme Crnogorske Brigade

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

146.000 €

2.920 €/m²

50m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Kneza Višeslava | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Kneza Višeslava

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

200.069 €

2.942 €/m²

68m² | 3 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

175.000 €

2.188 €/m²

80m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Premijum
29
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

190.000 €

2.289 €/m²

83m² | 3 sobe | 6/13 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Bože Baucala

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

139.500 €

1.585 €/m²

88m² | 3 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

2.260 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
13
Logo agencije

Bože Baucala

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

219.500 €

1.860 €/m²

118m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
10

Humski Put

Vidikovačka Padina, Rakovica opština, Beograd

201.000 €

2.610 €/m²

77m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
11

Vidikovački venac

Rakovica opština, Beograd

140.000 €

1.892 €/m²

74m² | 3 sobe
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Borska

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

199.000 €

2.519 €/m²

79m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
10

Miljakovačke staze

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

160.000 €

2.500 €/m²

64m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
17

Omladinsko setaliste

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

208.000 €

1.809 €/m²

115m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
20

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

139.000 €

2.527 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
6

Ivana Mičurina

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

2.264 €/m²

53m² | 3 sobe | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
Slavoljuba Vuksanovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Slavoljuba Vuksanovića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

180.000 €

2.195 €/m²

82m² | 3 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
18

Borska

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

158.000 €

1.927 €/m²

82m² | 3 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
20
Logo agencije

17. oktobra

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

117.000 €

1.746 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
16
Logo agencije

Borska

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

159.000 €

3.058 €/m²

52m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža • 3D tura • Video
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan