Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

401 oglas

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
Slavka Rodića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Slavka Rodića

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

100.000 €

1.754 €/m²

57m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
Mile Dimić | 4zida.rs
9
Logo agencije

Mile Dimić

Centar, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

2.578 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Serdara Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

132.000 €

2.400 €/m²

55m² | 2 sobe | 13/14 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

208.000 €

4.000 €/m²

52m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
12

Patrijarha Joanikija

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

144.000 €

2.526 €/m²

57m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
10
Logo agencije

Janković Stojana

Centar, Rakovica opština, Beograd

122.000 €

2.773 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
17

Edvarda Griga

Resnik, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

1.983 €/m²

58m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
PATRIJARHA JOANIKIJA | 4zida.rs
1

PATRIJARHA JOANIKIJA

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

218.000 €

2.396 €/m²

91m² | 3.5 sobe | 13. sprat
Agencija
Ažurirano 11.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

2.056 €/m²

108m² | 4 sobe | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
5

KANAREVO BRDO

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

53.000 €

2.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
18

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

179.500 €

2.849 €/m²

63m² | 2 sobe | 1/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
13

11. krajiške divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

3.300 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bogdana Žerajića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

75.000 €

3.125 €/m²

24m² | 0.5 soba | 10/10 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
8
Logo agencije

Vidikovački venac

Rakovica opština, Beograd

190.000 €

3.958 €/m²

48m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
10
Logo agencije

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

140.000 €

2.545 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
8

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

150.000 €

2.344 €/m²

64m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
Petra Konjovića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Petra Konjovića

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

230.000 €

2.000 €/m²

115m² | 3 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Susedgradska | 4zida.rs
Susedgradska | 4zida.rs
Susedgradska | 4zida.rs
Susedgradska | 4zida.rs
Susedgradska | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Susedgradska

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

269.000 €

2.223 €/m²

121m² | 3.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
10

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

240.000 €

2.667 €/m²

90m² | 3.5 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vidikovački Venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

2.056 €/m²

108m² | 4 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Tavan
Ažurirano 10.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan