Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

401 oglas

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
5
Logo agencije

Kneževačka

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

119.000 €

1.102 €/m²

108m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
7

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

118.000 €

2.408 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
13
Logo agencije

17. oktobra

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

132.500 €

3.011 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
9

Kraljice Jelene

Centar, Rakovica opština, Beograd

114.400 €

2.600 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Čelebićka | 4zida.rs
Logo agencije

Čelebićka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

112.200 €

2.805 €/m²

40m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
Kneževac | 4zida.rs
11

Kneževac

Rakovica opština, Beograd

65.000 €

2.708 €/m²

24m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Borska

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

69.000 €

2.556 €/m²

27m² | 0.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
20
Logo agencije

17. oktobra

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

117.000 €

1.746 €/m²

67m² | 3 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 13.05.2026.
Janković Stojana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Janković Stojana

Centar, Rakovica opština, Beograd

195.000 €

2.600 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Jelke Bojkić Makavejev

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

155.000 €

2.768 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Natoševićeva | 4zida.rs
Natoševićeva | 4zida.rs
Natoševićeva | 4zida.rs
Natoševićeva | 4zida.rs
Natoševićeva | 4zida.rs
20

Natoševićeva

Stari Košutnjak, Rakovica opština, Beograd

400.000 €

3.077 €/m²

130m² | 5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdara Janka Vukotića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Serdara Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

132.000 €

2.400 €/m²

55m² | 2 sobe | 13/14 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

208.000 €

4.000 €/m²

52m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
12

Patrijarha Joanikija

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

144.000 €

2.526 €/m²

57m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
10
Logo agencije

Janković Stojana

Centar, Rakovica opština, Beograd

122.000 €

2.773 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
Edvarda Griga | 4zida.rs
17

Edvarda Griga

Resnik, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

1.983 €/m²

58m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
KANAREVO BRDO | 4zida.rs
5

KANAREVO BRDO

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

53.000 €

2.304 €/m²

23m² | 0.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
Kneževačka | 4zida.rs
7
Logo agencije

Kneževačka

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

119.000 €

1.102 €/m²

108m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
Bogdana Žerajića | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bogdana Žerajića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

75.000 €

3.125 €/m²

24m² | 0.5 soba | 10/10 spratova
Agencija • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 11.05.2026.
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
Borska | 4zida.rs
13

Borska

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

163.000 €

2.629 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/9 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
4
5
6
Rakovica opština
Agencija

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba