Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

401 oglas

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Nićifora Ninkovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Nićifora Ninkovića

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

232.000 €

1.166 €/m²

199m² | 6 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 08.05.2026.
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Roze Luksemburg | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Roze Luksemburg

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

88.000 €

2.839 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 08.05.2026.
▾Reklama▾
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Ivana Mičurina

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

148.000 €

3.020 €/m²

49m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 06.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

222.000 €

2.056 €/m²

108m² | 4 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 04.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

132.500 €

2.500 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Snežane Hrepevnik | 4zida.rs
Top
18
Logo agencije

Snežane Hrepevnik

Centar, Rakovica opština, Beograd

164.000 €

2.603 €/m²

63m² | 3.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

250.000 €

2.632 €/m²

95m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Čelebićka | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Čelebićka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

149.000 €

2.328 €/m²

64m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 16.05.2026.
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
52
Logo agencije

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.240 €/m²

96m² | 4.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Jedanaeste Krajiške Divizije bb | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Jedanaeste Krajiške Divizije bb

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

154.000 €

3.020 €/m²

51m² | 2 sobe | 8/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Prvoboraca | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Prvoboraca

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

115.000 €

3.026 €/m²

38m² | 2 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Top
16
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

290.000 €

3.152 €/m²

92m² | 4 sobe | 1/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Majora Omera Mehića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Majora Omera Mehića

Centar, Rakovica opština, Beograd

120.000 €

3.000 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Vidikovac | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Vidikovac

Rakovica opština, Beograd

215.000 €

2.287 €/m²

94m² | 3.5 sobe | prizemlje/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Vidikovacki venac | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Vidikovacki venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

160.000 €

2.909 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 7/12 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 07.05.2026.
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Vukasovićeva | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Vukasovićeva

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

165.000 €

2.260 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
Vidikovački venac | 4zida.rs
25

Vidikovački venac

Rakovica opština, Beograd

195.000 €

1.970 €/m²

99m² | 4 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
Bože Baucala | 4zida.rs
13
Logo agencije

Bože Baucala

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

219.500 €

1.860 €/m²

118m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
Humski Put | 4zida.rs
10

Humski Put

Vidikovačka Padina, Rakovica opština, Beograd

201.000 €

2.610 €/m²

77m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
18

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

580.000 €

4.203 €/m²

138m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 16.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan