Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Rakovica opština

Prodaja stanova od agencije | Rakovica opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

400 oglasa

Saznaj više o kraju Rakovica opština
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
Ivana Mičurina | 4zida.rs
18
Logo agencije

Ivana Mičurina

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

170.000 €

2.152 €/m²

79m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
7

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

118.000 €

2.408 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
20
Logo agencije

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

179.000 €

1.989 €/m²

90m² | 5 soba | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
12
Logo agencije

Labudovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

195.000 €

2.031 €/m²

96m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
13
Logo agencije

17. oktobra

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

132.500 €

3.011 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
Kraljice Jelene | 4zida.rs
9

Kraljice Jelene

Centar, Rakovica opština, Beograd

114.400 €

2.600 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
Luke Vojvodića | 4zida.rs
33
Logo agencije

Luke Vojvodića

Skojevsko Naselje, Rakovica opština, Beograd

318.000 €

3.029 €/m²

105m² | 4.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
Ličkih brigada | 4zida.rs
9

Ličkih brigada

Resnik, Rakovica opština, Beograd

123.000 €

1.160 €/m²

106m² | 5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
Serdar Janka Vukotića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Serdar Janka Vukotića

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

132.000 €

2.400 €/m²

55m² | 2 sobe | 13/14 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
11. krajiške divizije | 4zida.rs
20
Logo agencije

11. krajiške divizije

Labudovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

190.000 €

3.800 €/m²

50m² | 2.5 sobe | 15. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
7

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

93.830 €

2.234 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
7

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

133.584 €

2.429 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
Labudovo Brdo | 4zida.rs
14
Logo agencije

Labudovo Brdo

Rakovica opština, Beograd

170.000 €

2.024 €/m²

84m² | 2.5 sobe | 15/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vidikovački Venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

224.000 €

2.074 €/m²

108m² | 5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
Miljakovačke staze | 4zida.rs
10

Miljakovačke staze

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

160.000 €

2.500 €/m²

64m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
Omladinsko setaliste | 4zida.rs
17

Omladinsko setaliste

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

208.000 €

1.809 €/m²

115m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
Vidikovački Venac | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vidikovački Venac

Vidikovački venac, Rakovica opština, Beograd

226.000 €

2.093 €/m²

108m² | 5 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
Rasinska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Rasinska

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

160.000 €

2.807 €/m²

57m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
Stanka Paunovića Veljka | 4zida.rs
20

Stanka Paunovića Veljka

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

139.000 €

2.527 €/m²

55m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
Marička | 4zida.rs
16
Logo agencije

Marička

Centar, Rakovica opština, Beograd

179.000 €

1.989 €/m²

90m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

Nekretnine Rakovica opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Rakovica opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Rakovica opština
Agencija

prodaja stanova Rakovica opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Rakovica opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Rakovica opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Rakovica opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Rakovica opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2483 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Rakovica opština - Beograd

  • Kanarevo Brdo, Rakovica opština
  • Kijevo, Rakovica opština
  • Kneževac, Rakovica opština
  • Labudovo Brdo, Rakovica opština
  • Miljakovac, Rakovica opština

Po tipu nekretnine — Rakovica opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba