Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

871 oglas

Šest Topola | 4zida.rs
Šest Topola | 4zida.rs
2

Šest Topola

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

77.550 €

1.650 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
Centar preko Lepenice | 4zida.rs
4

Centar preko Lepenice

Pivara, Gradske lokacije, Kragujevac

82.600 €

2.665 €/m²

31m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

117.250 €

1.750 €/m²

67m² | 4 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

115.500 €

1.750 €/m²

66m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

99.750 €

1.750 €/m²

57m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

82.250 €

1.750 €/m²

47m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Tome Vučića 25 | 4zida.rs
1

Tome Vučića 25

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

63.000 €

1.750 €/m²

36m² | 2 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 01.05.2026.
Prijateljstva | 4zida.rs
Prijateljstva | 4zida.rs
Prijateljstva | 4zida.rs
Prijateljstva | 4zida.rs
4

Prijateljstva

Sunčani breg, Gradske lokacije, Kragujevac

150.463 €

1.813 €/m²

83m² | 3.5 sobe | prizemlje/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

78.000 €

1.814 €/m²

43m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 01.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
6

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

71.000 €

855 €/m²

83m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6

Gradske lokacije

Zrenjanin

32.000 €

615 €/m²

52m² | 2 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 30.04.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14

Save Kovačevića

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
▾Reklama▾
Dr Zorana Đinđića 3/9 | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića 3/9 | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića 3/9 | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića 3/9 | 4zida.rs
Dr Zorana Đinđića 3/9 | 4zida.rs
8

Dr Zorana Đinđića 3/9

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

48.000 €

1.500 €/m²

32m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
18

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

140.000 €

2.000 €/m²

70m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
Ljubine Livade | 4zida.rs
21

Ljubine Livade

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

90.000 €

989 €/m²

91m² | 2.5 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
Gradnulica | 4zida.rs
17

Gradnulica

Gradske lokacije, Zrenjanin

39.000 €

639 €/m²

61m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

96.916 €

1.864 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
2
Logo agencije

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

90.750 €

1.815 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

260.000 €

2.203 €/m²

118m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 30.04.2026.
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
Save Kovačevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Save Kovačevića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 4/6 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
20212223

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin