Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Jednoiposoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

72 oglasa

Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Slobode

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

2.283 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

124.000 €

2.431 €/m²

51m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Zrenjanin, Centar | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Zrenjanin, Centar

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

84.000 €

2.049 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

65.000 €

1.548 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
11
Logo agencije

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

2.000 €/m²

44m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

97.500 €

1.548 €/m²

63m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
Bulevar Kraljice Marije 1 | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije 1 | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije 1 | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije 1 | 4zida.rs
Bulevar Kraljice Marije 1 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Bulevar Kraljice Marije 1

Veliki Park, Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

2.000 €/m²

44m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Andre Marinkovića | 4zida.rs
Andre Marinkovića | 4zida.rs
Andre Marinkovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3
Logo agencije

Andre Marinkovića

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

81.900 €

2.100 €/m²

39m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
Milovana Gušića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Milovana Gušića

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.600 €

2.300 €/m²

42m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
4
Logo agencije

Vojvođanska 2

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

2.000 €/m²

34m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
Vojvođanska 2 | 4zida.rs
5
Logo agencije

Vojvođanska 2

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

62.000 €

2.000 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
10

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

2.000 €/m²

44m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
5

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

76.700 €

1.743 €/m²

44m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

83.000 €

1.694 €/m²

49m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
Vašarište | 4zida.rs
3

Vašarište

Gradske lokacije, Kragujevac

82.500 €

1.833 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

85.000 €

2.656 €/m²

32m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
Veliki Park | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Veliki Park

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

2.000 €/m²

44m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50b

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

45m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?