Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Kragujevac

Prodaja stanova | više lokacija, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

72 oglasa

Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Miodraga Vlajića Šuke

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.000 €

2.400 €/m²

35m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.842 €/m²

38m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Save Kovačevića 11A | 4zida.rs
Premijum

Save Kovačevića 11A

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 1 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
4. jula | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

4. jula

4. Juli, Gradske lokacije, Zrenjanin

40.000 €

1.026 €/m²

39m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Ljubiše Bogdanovića | 4zida.rs
Top
17
Logo agencije

Ljubiše Bogdanovića

Stanovo, Gradske lokacije, Kragujevac

69.500 €

1.829 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Zrenjanin, Lesnina | 4zida.rs
Top
8
Logo agencije

Zrenjanin, Lesnina

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

75.000 €

1.316 €/m²

57m² | 1 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 05.05.2026.
Centralna radionica | 4zida.rs
Centralna radionica | 4zida.rs
Centralna radionica | 4zida.rs
Centralna radionica | 4zida.rs
Centralna radionica | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Centralna radionica

Gradske lokacije, Kragujevac

82.500 €

1.919 €/m²

43m² | 1 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
10

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

70.000 €

1.842 €/m²

38m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
32

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

260.000 €

1.711 €/m²

152m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

69.900 €

1.839 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
5

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

65.000 €

2.031 €/m²

32m² | 1 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
7

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

68.000 €

1.789 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
Episkopa Save | 4zida.rs
5

Episkopa Save

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

90.882 €

2.217 €/m²

41m² | 1 soba | 1/5 spratova
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
12

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

88.000 €

1.872 €/m²

47m² | 1 soba | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
8

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

71.000 €

1.821 €/m²

39m² | 1 soba | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
Stanovo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Stanovo

Gradske lokacije, Kragujevac

69.900 €

1.839 €/m²

38m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 09.05.2026.
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
Žitni Trg | 4zida.rs
9

Žitni Trg

Gradske lokacije, Zrenjanin

26.000 €

897 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
9
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

48.000 €

1.143 €/m²

42m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 08.05.2026.
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
7

Cara Lazara

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.000 €

2.400 €/m²

35m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1234

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin
Jednosoban stan