Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | više lokacija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

844 oglasa

Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Slobode | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Slobode

Bubanj, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

2.283 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 15.05.2026.
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Kopaonička | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Kopaonička

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

43.000 €

1.792 €/m²

24m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Pupinova | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Pupinova

Centar, Gradske lokacije, Zrenjanin

67.000 €

1.081 €/m²

62m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Dositeja Obradovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Dositeja Obradovića

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

107.000 €

1.597 €/m²

67m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50b | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Miodraga Vlajića Šuke | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Miodraga Vlajića Šuke

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.000 €

2.400 €/m²

35m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Atinska | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Atinska

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

84.999 €

1.667 €/m²

51m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

135.000 €

1.753 €/m²

77m² | 3 sobe | 1. sprat
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Mala Amerika | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Mala Amerika

Gradske lokacije, Zrenjanin

63.000 €

1.189 €/m²

53m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Kragujevcu

Savremen Dom | 4zida.rs
Savremen Dom
9 godina na 4zida
100 oglasa u ponudi
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kragujevac

105.000 €

2.625 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja
MOŽE NA KREDIT

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

94.000 €

1.709 €/m²

55m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Zrenjanin, Mala Amerika | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Zrenjanin, Mala Amerika

Mala Amerika, Gradske lokacije, Zrenjanin

60.000 €

1.765 €/m²

34m² | 0.5 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
2
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

166.800 €

2.383 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Save Kovačevića 11A | 4zida.rs
Premijum

Save Kovačevića 11A

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

96.500 €

1.755 €/m²

55m² | 1 soba | 4/5 spratova
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

76.000 €

2.000 €/m²

38m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
7
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

58.451 €

1.683 €/m²

34m² | 1 soba | 2/4 sprata
Mite Đorđevića 20 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

4Dame

Bagljaš, Gradske lokacije, Zrenjanin

136.553 €

1.694 €/m²

80m² | 3 sobe
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Aerodrom | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Aerodrom

Gradske lokacije, Kragujevac

97.000 €

1.644 €/m²

59m² | 2.5 sobe | 7/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Dragoslava Srejovića | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Dragoslava Srejovića

Lepa Brena, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

78.000 €

1.500 €/m²

52m² | 2 sobe | prizemlje/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Branka Radakovića 5 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6

Branka Radakovića 5

Vašarište, Gradske lokacije, Kragujevac

169.000 €

1.271 €/m²

133m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Vlasnik • U procesu uknjižavanja • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 01.05.2026.
Kneza Miloša 23/32 | 4zida.rs
Kneza Miloša 23/32 | 4zida.rs
Kneza Miloša 23/32 | 4zida.rs
Kneza Miloša 23/32 | 4zida.rs
Kneza Miloša 23/32 | 4zida.rs
Top
24

Kneza Miloša 23/32

Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

108.000 €

1.742 €/m²

62m² | 2 sobe | 3/12 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Erdoglija | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Erdoglija

Gradske lokacije, Kragujevac

89.500 €

1.689 €/m²

53m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Tome Vučića | 4zida.rs
Top
1

Tome Vučića

Mala Vaga, Centar, Gradske lokacije, Kragujevac

99.000 €

1.500 €/m²

66m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Firma • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Kragujevac

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Kragujevac

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Kragujevac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Kragujevac

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kragujevac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1887 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kragujevac

  • Gradske lokacije, Kragujevac
  • Okolne lokacije, Kragujevac

Po tipu nekretnine — Kragujevac

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Kragujevac
Zrenjanin