Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.700 oglasa

Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Barajevo (mesto) | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Barajevo (mesto)

Barajevo opština, Beograd

100.000 €

1.429 €/m²

70m² | 3 sobe
Agencija • Kuća • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Vrtište | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Vrtište

Okolne lokacije, Niš

55.000 €

306 €/m²

180m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
29

Sunčana

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

385.000 €

1.584 €/m²

243m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 14.05.2026.
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Stevana Sinđelića | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Stevana Sinđelića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

3.200.000 €

2.133 €/m²

1500m² | 15 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Banja Koviljača | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Banja Koviljača

Okolne lokacije, Loznica

170.000 €

576 €/m²

295m² | u procesu uknjižavanja
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3.9 a • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Premijum
25

Beogradski Put 997G

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

36.999 €

925 €/m²

40m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Boleč | 4zida.rs
Premijum
4

Boleč

Grocka opština, Beograd

134.500 €

928 €/m²

145m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Sonje Savić | 4zida.rs
Premijum
23
Logo agencije

Sonje Savić

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

310.000 €

664 €/m²

467m² | 8 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Četveroetažna • U procesu uknjižavanja • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Fruška Gora | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Fruška Gora

120.000 €

1.364 €/m²

88m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Pejčića Sokak | 4zida.rs
Premijum
12

Pejčića Sokak

Gradske lokacije, Ljig

75.000 €

136 €/m²

550m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

210.000 €

2.360 €/m²

89m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Internacionalnih brigada | 4zida.rs
Internacionalnih brigada | 4zida.rs
Internacionalnih brigada | 4zida.rs
Internacionalnih brigada | 4zida.rs
Internacionalnih brigada | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Internacionalnih brigada

Opornica, Okolne lokacije, Kragujevac

120.000 €

1.111 €/m²

108m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14
Logo agencije

Centar

Medijana, Gradske lokacije, Niš

330.000 €

1.204 €/m²

274m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Trošarina | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Trošarina

Medijana, Gradske lokacije, Niš

150.000 €

1.596 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Jaračkih Žrtava 18 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Jaračkih Žrtava 18

Centar, Gradske lokacije, Šabac

220.000 €

1.384 €/m²

159m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Gardoš | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
39

Gardoš

Zemun opština, Beograd

482.000 €

3.544 €/m²

136m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Gradske lokacije

Sombor

120.000 €

816 €/m²

147m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Bagljaš | 4zida.rs
Premijum
uredni papiri
14
Logo agencije

Bagljaš

Gradske lokacije, Zrenjanin

119.000 €

504 €/m²

236m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4.76 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 15.05.2026.
Balkanska 37 | 4zida.rs
Balkanska 37 | 4zida.rs
Balkanska 37 | 4zida.rs
Premijum
3

Balkanska 37

Sušice, Gradske lokacije, Kragujevac

200.000 €

1.220 €/m²

164m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

92.700 €

1.749 €/m²

53m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10.5 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
4567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾