Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna

Prodaja kuća | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.711 oglasa

Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
Rakitovo | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Rakitovo

Okolne lokacije, Jagodina

170.000 €

607 €/m²

280m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9.46 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža i parking • Video
Ažurirano 10.05.2026.
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Stevana Sinđelića 76 | 4zida.rs
Premijum
31

Stevana Sinđelića 76

Dragobraća, Okolne lokacije, Kragujevac

345.000 €

1.358 €/m²

254m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Gradske lokacije

Sremski Karlovci

118.500 €

2.469 €/m²

48m² | u procesu uknjižavanja
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 25.17 a • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Čortanovci | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
22
Logo agencije

Čortanovci

Okolne lokacije, Inđija

169.950 €

2.236 €/m²

76m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 160 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Banoštor | 4zida.rs
Premijum
povoljno
5
Logo agencije

Banoštor

Okolne lokacije, Beočin

52.000 €

712 €/m²

73m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.27 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Stara zvezda | 4zida.rs
Stara zvezda | 4zida.rs
Stara zvezda | 4zida.rs
Stara zvezda | 4zida.rs
Stara zvezda | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Stara zvezda

Palilule, Gradske lokacije, Kragujevac

62.000 €

747 €/m²

83m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Profesora Aleksandra Nikolića | 4zida.rs
Premijum
19

Profesora Aleksandra Nikolića

Čajetinska Česma, Vikend naselje, Okolne lokacije, Kopaonik

290.000 €

1.933 €/m²

150m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Peščara | 4zida.rs
Premijum
9

Peščara

Gradske lokacije, Subotica

48.000 €

960 €/m²

50m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Fruškogorski Put 410 | 4zida.rs
Premijum
31

Fruškogorski Put 410

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

1.490.000 €

3.725 €/m²

400m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 10.05.2026.
Popovica 106/A | 4zida.rs
Popovica 106/A | 4zida.rs
Popovica 106/A | 4zida.rs
Popovica 106/A | 4zida.rs
Popovica 106/A | 4zida.rs
Premijum
38

Popovica 106/A

Popovica, Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

449.999 €

2.922 €/m²

154m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Klisa | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Klisa

Gradske lokacije, Novi Sad

220.000 €

1.140 €/m²

193m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Novo Selo | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Novo Selo

Gradske lokacije, Subotica

90.000 €

874 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 09.05.2026.
▾Reklama▾
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Sunčana | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
29

Sunčana

Mali Radanovac, Gradske lokacije, Subotica

385.000 €

1.584 €/m²

243m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 09.05.2026.
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Velje Miljkovića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Velje Miljkovića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

360.000 €

1.756 €/m²

205m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.77 a • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Pregrevica | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Pregrevica

Zemun opština, Beograd

1.190.000 €

1.556 €/m²

765m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.57 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking • 3D tura
Ažurirano 09.05.2026.
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Banovo Brdo | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Banovo Brdo

Čukarica opština, Beograd

1.080.000 €

2.967 €/m²

364m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Beogradski Put 997G | 4zida.rs
Premijum
25

Beogradski Put 997G

Perlez, Okolne lokacije, Zrenjanin

36.999 €

925 €/m²

40m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking • Video
Ažurirano 09.05.2026.
Braće Dirak Bb | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
sniženo
1
Logo agencije

Braće Dirak Bb

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

150.000 €

476 €/m²

315m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Četveroetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Trešnja | 4zida.rs
Trešnja | 4zida.rs
Trešnja | 4zida.rs
Trešnja | 4zida.rs
Trešnja | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Trešnja

Sopot opština, Beograd

299.000 €

1.929 €/m²

155m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 15 a • Uknjižen
Ažurirano 09.05.2026.
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Tavrića Obori | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Tavrića Obori

Gradske lokacije, Jagodina

103.000 €

824 €/m²

125m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 2.75 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
5678

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾