Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Kraljevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

136 oglasa

Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Premijum
32

Starine Novaka 8

Žiča, Okolne lokacije, Kraljevo

265.000 €

858 €/m²

309m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Top
11

Lojanička

Okolne lokacije, Kraljevo

50.000 €

357 €/m²

140m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
44

Nikole Tesle 7

Mataruška Banja, Okolne lokacije, Kraljevo

120.000 €

333 €/m²

360m² | 8 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Top
36

Dragića Pantovića Patka 5

Gradske lokacije, Kraljevo

119.000 €

1.368 €/m²

87m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Top
22

Nebojše Tijanića

Zaklopača, Okolne lokacije, Kraljevo

140.000 €

1.750 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.04.2026.
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Top
19

Milavčići

Okolne lokacije, Kraljevo

87.000 €

435 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.04.2026.
jovana bojovica | 4zida.rs
jovana bojovica | 4zida.rs
jovana bojovica | 4zida.rs
jovana bojovica | 4zida.rs
jovana bojovica | 4zida.rs
35

jovana bojovica

Jarčujak, Gradske lokacije, Kraljevo

160.000 €

533 €/m²

300m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Bogutovačka Banja | 4zida.rs
Bogutovačka Banja | 4zida.rs
Bogutovačka Banja | 4zida.rs
Bogutovačka Banja | 4zida.rs
Bogutovačka Banja | 4zida.rs
15
Logo agencije

Bogutovačka Banja

Okolne lokacije, Kraljevo

24.999 €

266 €/m²

94m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Banjski Put | 4zida.rs
Banjski Put | 4zida.rs
Banjski Put | 4zida.rs
Banjski Put | 4zida.rs
Banjski Put | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Banjski Put

Bogutovačka Banja, Okolne lokacije, Kraljevo

160.000 €

602 €/m²

266m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
28

Nema

Mataruška Banja, Okolne lokacije, Kraljevo

96.000 €

653 €/m²

147m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Slobodana Stojkovica | 4zida.rs
Slobodana Stojkovica | 4zida.rs
Slobodana Stojkovica | 4zida.rs
Slobodana Stojkovica | 4zida.rs
Slobodana Stojkovica | 4zida.rs
33

Slobodana Stojkovica

Mataruška Banja, Okolne lokacije, Kraljevo

80.000 €

320 €/m²

250m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
28

Nema

Konarevo, Gradske lokacije, Kraljevo

275.000 €

688 €/m²

400m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
18

Nema

Cvetke, Okolne lokacije, Kraljevo

55.000 €

382 €/m²

144m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
Dedevci | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dedevci

Okolne lokacije, Kraljevo

19.500 €

244 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
7

4. Čibukovačka

Čibukovac, Gradske lokacije, Kraljevo

70.000 €

479 €/m²

146m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Kraljevo

75.000 €

577 €/m²

130m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
Vrdila | 4zida.rs
12

Vrdila

Okolne lokacije, Kraljevo

45.000 €

608 €/m²

74m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Ribnica

Gradske lokacije, Kraljevo

40.000 €

229 €/m²

175m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Kamenica | 4zida.rs
Kamenica | 4zida.rs
Kamenica | 4zida.rs
Kamenica | 4zida.rs
Kamenica | 4zida.rs
23

Kamenica

Okolne lokacije, Kraljevo

51.000 €

864 €/m²

59m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
5

Grdica

Gradske lokacije, Kraljevo

80.000 €

372 €/m²

215m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Kraljevo

78 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Kraljevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Kraljevo

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Kraljevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Kraljevo. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 754 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Kraljevo

  • Gradske lokacije, Kraljevo
  • Okolne lokacije, Kraljevo

Po tipu nekretnine — Kraljevo

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Kraljevo