Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Gradske lokacije, Kraljevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

82 oglasa

Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Dragića Pantovića Patka 5 | 4zida.rs
Top
36

Dragića Pantovića Patka 5

Gradske lokacije, Kraljevo

119.000 €

1.368 €/m²

87m² | 3 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 03.05.2026.
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
Nema | 4zida.rs
28

Nema

Konarevo, Gradske lokacije, Kraljevo

275.000 €

688 €/m²

400m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
4. Čibukovačka | 4zida.rs
7

4. Čibukovačka

Čibukovac, Gradske lokacije, Kraljevo

70.000 €

479 €/m²

146m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
5

Gradske lokacije

Kraljevo

75.000 €

577 €/m²

130m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
Ribnica | 4zida.rs
18
Logo agencije

Ribnica

Gradske lokacije, Kraljevo

40.000 €

229 €/m²

175m² | 5 soba | nije uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
Grdica | 4zida.rs
5

Grdica

Gradske lokacije, Kraljevo

80.000 €

372 €/m²

215m² | 5 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
4

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

105.000 €

656 €/m²

160m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
24

Centar

Gradske lokacije, Kraljevo

200.000 €

1.205 €/m²

166m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
7

Gradske lokacije

Kraljevo

90.000 €

391 €/m²

230m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Glavaševa | 4zida.rs
Glavaševa | 4zida.rs
Glavaševa | 4zida.rs
Glavaševa | 4zida.rs
Glavaševa | 4zida.rs
22

Glavaševa

Gradske lokacije, Kraljevo

195.000 €

1.219 €/m²

160m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Zicka | 4zida.rs
Zicka | 4zida.rs
Zicka | 4zida.rs
Zicka | 4zida.rs
Zicka | 4zida.rs
12

Zicka

Ribnica, Gradske lokacije, Kraljevo

370.000 €

740 €/m²

500m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Prvomajska 35A | 4zida.rs
Prvomajska 35A | 4zida.rs
Prvomajska 35A | 4zida.rs
Prvomajska 35A | 4zida.rs
Prvomajska 35A | 4zida.rs
36

Prvomajska 35A

Jovac, Gradske lokacije, Kraljevo

55.000 €

325 €/m²

169m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Jarčujak | 4zida.rs
Jarčujak | 4zida.rs
Jarčujak | 4zida.rs
Jarčujak | 4zida.rs
Jarčujak | 4zida.rs
12

Jarčujak

Gradske lokacije, Kraljevo

75.000 €

556 €/m²

135m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža
Ažurirano 10.05.2026.
Bunjačko Brdo | 4zida.rs
Bunjačko Brdo | 4zida.rs
Bunjačko Brdo | 4zida.rs
Bunjačko Brdo | 4zida.rs
Bunjačko Brdo | 4zida.rs
17

Bunjačko Brdo

Gradske lokacije, Kraljevo

68.000 €

447 €/m²

152m² | 4 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna •
Ažurirano 10.05.2026.
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
Ive Andrica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Ive Andrica

Ribnica, Gradske lokacije, Kraljevo

315.000 €

651 €/m²

484m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 4.84 a • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
josanicka | 4zida.rs
josanicka | 4zida.rs
josanicka | 4zida.rs
josanicka | 4zida.rs
josanicka | 4zida.rs
11

josanicka

Ribnica, Gradske lokacije, Kraljevo

100.000 €

500 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
natalije belimarkovic | 4zida.rs
natalije belimarkovic | 4zida.rs
natalije belimarkovic | 4zida.rs
natalije belimarkovic | 4zida.rs
natalije belimarkovic | 4zida.rs
16

natalije belimarkovic

Braće Jevremović, Gradske lokacije, Kraljevo

140.000 €

686 €/m²

204m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
Kovači | 4zida.rs
Kovači | 4zida.rs
Kovači | 4zida.rs
Kovači | 4zida.rs
Kovači | 4zida.rs
25

Kovači

Gradske lokacije, Kraljevo

100.000 €

444 €/m²

225m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
29

Gradske lokacije

Kraljevo

89.000 €

864 €/m²

103m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 07.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
25
Logo agencije

Gradske lokacije

Kraljevo

163.000 €

519 €/m²

314m² | 5 soba | delimično uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Delimično uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Gradske lokacije

prodaja kuća Gradske lokacije - Kraljevo

Prosečna cena kuća — Gradske lokacije - Kraljevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 800 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Kraljevo

  • Grdica, Gradske lokacije
  • Zelengora, Gradske lokacije
  • Jarčujak, Gradske lokacije
  • Konarevo, Gradske lokacije
  • Ratina, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Kraljevo

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna