Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Kraljevo

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

56 oglasa

Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Starine Novaka 8 | 4zida.rs
Premijum
32

Starine Novaka 8

Žiča, Okolne lokacije, Kraljevo

265.000 €

858 €/m²

309m² | 7 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Lojanička | 4zida.rs
Top
11

Lojanička

Okolne lokacije, Kraljevo

50.000 €

357 €/m²

140m² | 6 soba | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 10.05.2026.
▾Reklama▾
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Nikole Tesle 7 | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
44

Nikole Tesle 7

Mataruška Banja, Okolne lokacije, Kraljevo

120.000 €

333 €/m²

360m² | 8 soba | uknjiženo
Vlasnik • Troeatažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Nebojše Tijanića | 4zida.rs
Top
22

Nebojše Tijanića

Zaklopača, Okolne lokacije, Kraljevo

140.000 €

1.750 €/m²

80m² | 2 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Jednoetažna • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 14.04.2026.
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Milavčići | 4zida.rs
Top
19

Milavčići

Okolne lokacije, Kraljevo

87.000 €

435 €/m²

200m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 14.04.2026.
Žička | 4zida.rs
Žička | 4zida.rs
Žička | 4zida.rs
Žička | 4zida.rs
Žička | 4zida.rs
49

Žička

Žiča, Okolne lokacije, Kraljevo

265.000 €

803 €/m²

330m² | 7 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 11.05.2026.
Lopatnica | 4zida.rs
Lopatnica | 4zida.rs
Lopatnica | 4zida.rs
Lopatnica | 4zida.rs
Lopatnica | 4zida.rs
15
Logo agencije

Lopatnica

Okolne lokacije, Kraljevo

90.000 €

581 €/m²

155m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Cvetke | 4zida.rs
Cvetke | 4zida.rs
Cvetke | 4zida.rs
Cvetke | 4zida.rs
Cvetke | 4zida.rs
11

Cvetke

Okolne lokacije, Kraljevo

60.000 €

600 €/m²

100m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
22

Kralja Milana

Zaklopača, Okolne lokacije, Kraljevo

90.000 €

529 €/m²

170m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
16

nema

Metikoš, Okolne lokacije, Kraljevo

25.000 €

313 €/m²

80m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 08.05.2026.
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
nema | 4zida.rs
18

nema

Metikoš, Okolne lokacije, Kraljevo

90.000 €

1.233 €/m²

73m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Sirčanska | 4zida.rs
Sirčanska | 4zida.rs
Sirčanska | 4zida.rs
Sirčanska | 4zida.rs
Sirčanska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Sirčanska

Okolne lokacije, Kraljevo

60.000 €

600 €/m²

100m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
25

kovacanska

Oplanići, Okolne lokacije, Kraljevo

65.000 €

542 €/m²

120m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Mataruška Banja | 4zida.rs
Mataruška Banja | 4zida.rs
Mataruška Banja | 4zida.rs
Mataruška Banja | 4zida.rs
Mataruška Banja | 4zida.rs
30
Logo agencije

Mataruška Banja

Okolne lokacije, Kraljevo

99.000 €

500 €/m²

198m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 06.05.2026.
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
kovacanska | 4zida.rs
46

kovacanska

Oplanići, Okolne lokacije, Kraljevo

40.000 €

400 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
kralja urosa | 4zida.rs
kralja urosa | 4zida.rs
kralja urosa | 4zida.rs
kralja urosa | 4zida.rs
kralja urosa | 4zida.rs
9

kralja urosa

Žiča, Okolne lokacije, Kraljevo

42.000 €

700 €/m²

60m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 06.05.2026.
Dragosinjci | 4zida.rs
Dragosinjci | 4zida.rs
Dragosinjci | 4zida.rs
Dragosinjci | 4zida.rs
Dragosinjci | 4zida.rs
23

Dragosinjci

Okolne lokacije, Kraljevo

35.000 €

538 €/m²

65m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Bogutovac | 4zida.rs
Bogutovac | 4zida.rs
Bogutovac | 4zida.rs
Bogutovac | 4zida.rs
Bogutovac | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bogutovac

Okolne lokacije, Kraljevo

25.000 €

227 €/m²

110m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 03.05.2026.
Meljanica | 4zida.rs
Meljanica | 4zida.rs
Meljanica | 4zida.rs
Meljanica | 4zida.rs
Meljanica | 4zida.rs
9

Meljanica

Okolne lokacije, Kraljevo

48.000 €

632 €/m²

76m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
Šumarice | 4zida.rs
21
Logo agencije

Šumarice

Okolne lokacije, Kraljevo

49.000 €

721 €/m²

68m² | 3 sobe | nije uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Prazno
Ažurirano 01.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Kraljevo

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Kraljevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 712 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Kraljevo

  • Adrani, Okolne lokacije
  • Sirča, Okolne lokacije
  • Žiča, Okolne lokacije
  • Zaklopača, Okolne lokacije
  • Mataruge, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Kraljevo

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna