Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

131 oglas

Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
11
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

56.650 €

885 €/m²

64m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
6
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

520.000 €

1.224 €/m²

425m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
▾Reklama▾
Mala Remeta | 4zida.rs
Mala Remeta | 4zida.rs
Mala Remeta | 4zida.rs
Mala Remeta | 4zida.rs
Mala Remeta | 4zida.rs
40
Logo agencije

Mala Remeta

Okolne lokacije, Irig

299.000 €

1.431 €/m²

209m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 10 a • Uknjižen
Ažurirano 16.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
37
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

901.250 €

3.576 €/m²

252m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
35
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

566.500 €

2.266 €/m²

250m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

335.000 €

677 €/m²

495m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
22
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

295.000 €

1.766 €/m²

167m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.04.2026.
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
22
Logo agencije

Krstašice

Okolne lokacije, Irig

525.000 €

2.108 €/m²

249m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 35 a • Polunamešteno
Ažurirano 16.04.2026.
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
Krušedol Selo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Krušedol Selo

Okolne lokacije, Irig

59.000 €

615 €/m²

96m² | 2 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 15.04.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
11

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

360.500 €

792 €/m²

455m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.04.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
11

Jazak

Gradske lokacije, Irig

75.000 €

1.071 €/m²

70m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
67

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Irig

85 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1467 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Irig