Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

95 oglasa

Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Novosadska Ulica | 4zida.rs
Premijum
18

Novosadska Ulica

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

267.000 €

1.214 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Mirka Laćarca 87 | 4zida.rs
Premijum
23

Mirka Laćarca 87

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

160.000 €

1.151 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Karađorđeva 55 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Karađorđeva 55

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

525.300 €

2.324 €/m²

226m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Troeatažna • Uknjižen • Namešteno • Garaža • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

139.000 €

1.219 €/m²

114m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Tavan • 3D tura
Ažurirano 07.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
za investitore
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

245.000 €

736 €/m²

333m² | 8 soba | nije uknjiženo
Agencija • Troeatažna •
Ažurirano 06.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
21
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

160.000 €

1.151 €/m²

139m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Cara Proba | 4zida.rs
Top
4

Cara Proba

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

85.000 €

654 €/m²

130m² | 3 sobe | u procesu uknjižavanja
Vlasnik • Dvoetažna • U procesu uknjižavanja • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Top
5
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

410.190 €

1.783 €/m²

230m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
26.Oktobra 9 | 4zida.rs
Top
30

26.Oktobra 9

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

675.000 €

1.250 €/m²

540m² | 22 sobe | uknjiženo
Vlasnik • Četveroetažna • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

143.000 €

1.362 €/m²

105m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

154.500 €

1.321 €/m²

117m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

158.000 €

1.681 €/m²

94m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.5 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
Vinska | 4zida.rs
22

Vinska

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

98.900 €

687 €/m²

144m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
19

Mirka Laćarca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

135.000 €

1.227 €/m²

110m² | 5 soba
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
14
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

100.940 €

1.278 €/m²

79m²
Agencija • Kuća • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
9
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

87.550 €

634 €/m²

138m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
Mirka Laćarca | 4zida.rs
7
Logo agencije

Mirka Laćarca

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

280.000 €

2.205 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Branka Radičevića | 4zida.rs
Branka Radičevića | 4zida.rs
2
Logo agencije

Branka Radičevića

Grgeteg, Okolne lokacije, Irig

59.000 €

894 €/m²

66m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 9 a • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

257.500 €

3.576 €/m²

72m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

144.200 €

1.373 €/m²

105m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Irig

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1487 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Irig

  • Vrdnik, Okolne lokacije
  • Krušedol Prnjavor, Okolne lokacije
  • Grgeteg, Okolne lokacije
  • Krušedol Selo, Okolne lokacije
  • Velika Remeta, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna