Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

98 oglasa

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

200.000 €

3.077 €/m²

65m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 7.05 a • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
9
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

329.600 €

756 €/m²

436m² | 5 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 30.04.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

278.000 €

159 €/m²

1744m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 17.44 a • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
9
Logo agencije

Rivica

Okolne lokacije, Irig

125.000 €

1.689 €/m²

74m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 29.04.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
16
Logo agencije

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

125.000 €

661 €/m²

189m²
Agencija • Kuća • Namešteno
Ažurirano 27.04.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
16
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

110.000 €

2.200 €/m²

50m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16.24 a • Prazno
Ažurirano 27.04.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
23
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

85.000 €

1.214 €/m²

70m² | 10 soba
Agencija • Dvoetažna • Površina dvorišta: 10 a • Prazno • 3D tura
Ažurirano 27.04.2026.
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
Vidovdanska | 4zida.rs
14

Vidovdanska

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

125.000 €

1.106 €/m²

113m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 0.3 a • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 27.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

164.800 €

720 €/m²

229m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Parking
Ažurirano 27.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
28

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

145.000 €

1.115 €/m²

130m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 25.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

391.400 €

4.716 €/m²

83m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
35
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

901.250 €

4.506 €/m²

200m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
39
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

105.000 €

820 €/m²

128m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Video
Ažurirano 24.04.2026.
1300 Kaplara | 4zida.rs
1300 Kaplara | 4zida.rs
1300 Kaplara | 4zida.rs
1300 Kaplara | 4zida.rs
1300 Kaplara | 4zida.rs
29
Logo agencije

1300 Kaplara

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

130.000 €

2.241 €/m²

58m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan • Parking • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

77.250 €

1.405 €/m²

55m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
24
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

250.000 €

2.907 €/m²

86m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.948 €/m²

77m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 18.5 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
28
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.500 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.500 €/m²

100m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
13
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

69.000 €

2.379 €/m²

29m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Okolne lokacije

prodaja kuća Okolne lokacije - Irig

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1487 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Irig

  • Vrdnik, Okolne lokacije
  • Krušedol Prnjavor, Okolne lokacije
  • Grgeteg, Okolne lokacije
  • Krušedol Selo, Okolne lokacije
  • Velika Remeta, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna