Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Okolne lokacije, Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

98 oglasa

Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

330.000 €

1.044 €/m²

316m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 07.05.2026.
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
Železnička 11A | 4zida.rs
19

Železnička 11A

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

100.000 €

952 €/m²

105m² | 3 sobe | uknjiženo
Firma • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
1
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

206.000 €

1.392 €/m²

148m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen
Ažurirano 05.05.2026.
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
Krušedol Prnjavor | 4zida.rs
14

Krušedol Prnjavor

Okolne lokacije, Irig

58.000 €

611 €/m²

95m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 20 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
5
Logo agencije

Rivica

Okolne lokacije, Irig

72.500 €

1.611 €/m²

45m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 44 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
Rivica | 4zida.rs
32
Logo agencije

Rivica

Okolne lokacije, Irig

176.000 €

704 €/m²

250m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 33 a • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
11
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.000 €

1.714 €/m²

70m² | 1 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

135.000 €

938 €/m²

144m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

79.000 €

963 €/m²

82m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Tavan • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Karađorđeva

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

315.000 €

2.480 €/m²

127m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 04.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
7
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

113.000 €

1.982 €/m²

57m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 939 a • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 04.05.2026.
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
Manastirski Put | 4zida.rs
21

Manastirski Put

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

114.000 €

206 €/m²

553m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 04.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

260.000 €

1.182 €/m²

220m² | 4 sobe | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 03.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
22
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

118.450 €

790 €/m²

150m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 12.09 a • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
54
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

875.000 €

3.458 €/m²

253m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 14.69 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 03.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

120.000 €

682 €/m²

176m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 02.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
11

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

70.040 €

2.415 €/m²

29m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 23 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
25

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

144.200 €

2.185 €/m²

66m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 27 a • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
Tursko Brdo | 4zida.rs
13
Logo agencije

Tursko Brdo

Okolne lokacije, Irig

515.000 €

1.776 €/m²

290m² | 6 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 02.05.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

206.000 €

2.608 €/m²

79m²
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 16 a • Namešteno
Ažurirano 01.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
12345

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja kuća Okolne lokacije - Irig

Prosečna cena kuća — Okolne lokacije - Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Okolne lokacije. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1487 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Okolne lokacije - Irig

  • Vrdnik, Okolne lokacije
  • Krušedol Prnjavor, Okolne lokacije
  • Grgeteg, Okolne lokacije
  • Krušedol Selo, Okolne lokacije
  • Velika Remeta, Okolne lokacije

Po tipu nekretnine — Okolne lokacije - Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna
Okolne lokacije