Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja kuća

Prodaja kuća Irig

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

131 oglas

Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
13
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

69.000 €

2.379 €/m²

29m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
29
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

515.000 €

1.640 €/m²

314m² | 8 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
39
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

118.450 €

790 €/m²

150m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
15
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

150.000 €

1.014 €/m²

148m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 13.6 a • Uknjižen
Ažurirano 22.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
12

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

77.000 €

733 €/m²

105m² | 4 sobe | delimično uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Delimično uknjižen • Namešteno • Tavan
Ažurirano 22.04.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
18
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

180.000 €

957 €/m²

188m² | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 17.53 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
Luka | 4zida.rs
12
Logo agencije

Luka

Neradin, Okolne lokacije, Irig

4.000.000 €

5.000 €/m²

800m² | 10 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Uknjižen • Podrum • Tavan • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
21

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

236.900 €

1.692 €/m²

140m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 8 a • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 21.04.2026.
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
Velika Remeta | 4zida.rs
19
Logo agencije

Velika Remeta

Okolne lokacije, Irig

329.600 €

212 €/m²

1553m² | 9 soba
Agencija • Kuća •
Ažurirano 21.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
30
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

206.000 €

1.338 €/m²

154m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 3 a • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
6
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

46.350 €

1.008 €/m²

46m² | 2 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
Krstašice | 4zida.rs
10
Logo agencije

Krstašice

Okolne lokacije, Irig

80.000 €

1.000 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 11.44 a • Uknjižen
Ažurirano 19.04.2026.
▾Reklama▾
Pinkijeva 2 | 4zida.rs
Pinkijeva 2 | 4zida.rs
Pinkijeva 2 | 4zida.rs
Pinkijeva 2 | 4zida.rs
Pinkijeva 2 | 4zida.rs
6

Pinkijeva 2

Jazak, Gradske lokacije, Irig

250.000 €

1.563 €/m²

160m² | 5 soba | uknjiženo
Vlasnik • Jednoetažna • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 19.04.2026.
Lenke Dunđerski | 4zida.rs
Lenke Dunđerski | 4zida.rs
Lenke Dunđerski | 4zida.rs
Lenke Dunđerski | 4zida.rs
Lenke Dunđerski | 4zida.rs
17
Logo agencije

Lenke Dunđerski

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

235.000 €

671 €/m²

350m² | 10 soba | u procesu uknjižavanja
Agencija • Troeatažna • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 19.04.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
17
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

300.000 €

2.143 €/m²

140m² | 4 sobe
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 7.5 a • Polunamešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
19
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

489.600 €

1.334 €/m²

367m² | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 4290 a • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 17.04.2026.
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
54
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

499.000 €

2.218 €/m²

225m² | 9 soba | uknjiženo
Agencija • Dvoetažna • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 16.04.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
9
Logo agencije

Gradske lokacije

Irig

350.000 €

4.375 €/m²

80m² | 3 sobe | uknjiženo
Agencija • Jednoetažna • Površina dvorišta: 45.44 a • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 16.04.2026.
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
Jazak | 4zida.rs
12
Logo agencije

Jazak

Gradske lokacije, Irig

180.000 €

1.698 €/m²

106m² | 4 sobe | uknjiženo
Ažurirano 16.04.2026.
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
Vikend naselje Sovljak | 4zida.rs
17
Logo agencije

Vikend naselje Sovljak

Velika Remeta, Okolne lokacije, Irig

99.000 €

572 €/m²

173m² | 5 soba | uknjiženo
Agencija • Kuća • Površina dvorišta: 27 a • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža • 3D tura
Ažurirano 16.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
567

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Irig

prodaja kuća Irig

85 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju kuća, Irig

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju kuća Irig

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena kuća — Irig

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Irig. Prosečna cena kvadrata kuća u starogradnji: 1467 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Irig

  • Gradske lokacije, Irig
  • Okolne lokacije, Irig

Po tipu nekretnine — Irig

Zanima te samo određeni tip kuća, npr. jednoetažna kuća ili dvoetažna kuća?

  • prodaja Jednoetažna
  • prodaja Dvoetažna
  • prodaja Troetažna
  • prodaja Četvoroetažna
  • prodaja Petoetažna
  • prodaja Šestoetažna