Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.398 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
20

Ulofa Palmea

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

240.000 €

2.927 €/m²

82m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Video
Ažurirano 20.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

68.747 €

2.292 €/m²

30m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

90.758 €

2.327 €/m²

39m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

114.310 €

2.286 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

90.781 €

2.328 €/m²

39m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

67.827 €

2.339 €/m²

29m² | 1 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Ristin Potok | 4zida.rs
1

Ristin Potok

Veliki Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

149.201 €

2.295 €/m²

65m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
2

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

162.336 €

2.387 €/m²

MOŽE NA KREDIT

68m² | 4 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
2
Logo agencije

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

120.249 €

2.358 €/m²

51m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
Svetomira Nikolajevića | 4zida.rs
13

Svetomira Nikolajevića

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

3.800 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
5
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

114.471 €

2.289 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 20.04.2026.
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zahumska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

80.000 €

4.211 €/m²

19m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
▾Reklama▾
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
Ulofa Palmea | 4zida.rs
21
Logo agencije

Ulofa Palmea

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

420.000 €

1.667 €/m²

252m² | 6 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
5
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

91.818 €

2.295 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 20.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

107.666 €

2.626 €/m²

41m² | 1.5 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Parking • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

110.292 €

2.626 €/m²

42m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Garaža • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
3
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

108.264 €

2.641 €/m²

41m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
5
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

167.336 €

2.615 €/m²

64m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

143.130 €

2.602 €/m²

55m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 20.04.2026.
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
Podmorničara Đorđa Mitrovića | 4zida.rs
4
Logo agencije

Podmorničara Đorđa Mitrovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

101.634 €

2.606 €/m²

39m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Garaža i parking • 3D tura
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
49505152

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?