Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.373 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
4

Vojvode Blažete

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

154.000 €

2.567 €/m²

60m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
6
Logo agencije

Olge Jovanovic

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

127.500 €

2.833 €/m²

45m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
▾Reklama▾
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
Olge Jovanovic | 4zida.rs
7
Logo agencije

Olge Jovanovic

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

155.600 €

2.829 €/m²

55m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
20

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

299.000 €

3.051 €/m²

98m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 18.04.2026.
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
Radoja Domanovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Radoja Domanovića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

450.000 €

4.412 €/m²

102m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura
Ažurirano 18.04.2026.
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
Vojvode Bogdana | 4zida.rs
11

Vojvode Bogdana

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

415.000 €

3.773 €/m²

110m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Žička | 4zida.rs
Žička | 4zida.rs
Žička | 4zida.rs
Žička | 4zida.rs
4
Logo agencije

Žička

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

3.980 €/m²

98m² | 4 sobe | 4/7 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
13
Logo agencije

Vojvode Blažete

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

165.000 €

3.235 €/m²

51m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
4
Logo agencije

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

3.154 €/m²

65m² | 3 sobe | prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 18.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
4
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

78.750 €

2.316 €/m²

34m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 18.04.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
luksuzno
30
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Zvezdara opština, Beograd

486.000 €

3.000 €/m²

162m² | 5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 28.04.2026.
▾Reklama▾
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
6
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

102.944 €

2.288 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6

Dimitrija Tucovića

Zvezdara opština, Beograd

248.000 €

3.179 €/m²

78m² | 3.5 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.
Stanka Vraza | 4zida.rs
Stanka Vraza | 4zida.rs
Stanka Vraza | 4zida.rs
Stanka Vraza | 4zida.rs
Stanka Vraza | 4zida.rs
11
Logo agencije

Stanka Vraza

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

210.000 €

2.692 €/m²

78m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija
Ažurirano 18.04.2026.
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
Ljubiše Miodragovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Ljubiše Miodragovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

170.000 €

2.537 €/m²

67m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 18.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
14
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Centar, Zvezdara opština, Beograd

199.000 €

3.685 €/m²

54m² | 3 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 24.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

220.000 €

2.316 €/m²

95m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
19

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

2.346 €/m²

81m² | 3 sobe | 5/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 18.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

153.336 €

2.396 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 18.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
51525354

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba