Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.394 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.258 €

2.214 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

137.258 €

2.214 €/m²

62m² | 2.5 sobe | 2/4 sprata
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
Nine Kirsanove | 4zida.rs
18
Logo agencije

Nine Kirsanove

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

245.322 €

2.210 €/m²

111m² | 4 sobe | 4/4 sprata
Agencija
Ažurirano 21.04.2026.
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
Braće Todorović | 4zida.rs
14
Logo agencije

Braće Todorović

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

220.000 €

3.438 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 21.04.2026.
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
Dragoslava Srejovica | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dragoslava Srejovica

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.000 €

2.170 €/m²

53m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Prethodna cena: 125.000 €
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
19
Logo agencije

Čingrijina

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

348.000 €

3.346 €/m²

104m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
2
Logo agencije

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

265.400 €

4.021 €/m²

66m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 21.04.2026.
Miloša Savkovića | 4zida.rs
Miloša Savkovića | 4zida.rs
Miloša Savkovića | 4zida.rs
Miloša Savkovića | 4zida.rs
Miloša Savkovića | 4zida.rs
19

Miloša Savkovića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

251.000 €

3.303 €/m²

76m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Podrum • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Prethodna cena: 259.000 €

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
Vukov Spomenik | 4zida.rs
6

Vukov Spomenik

Zvezdara opština, Beograd

106.000 €

3.118 €/m²

34m² | 1 soba | nisko prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 21.04.2026.
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
7

Lion

Zvezdara opština, Beograd

316.537 €

3.478 €/m²

MOŽE NA KREDIT

91m² | 4 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
12

Bulevar Kralja Aleksandra

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

3.125 €/m²

40m² | 2 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
Lion | 4zida.rs
7

Lion

Zvezdara opština, Beograd

426.144 €

3.465 €/m²

MOŽE NA KREDIT

123m² | 5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
▾Reklama▾
Dragana Lakovića | 4zida.rs

Dragana Lakovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

99.800 €

2.495 €/m²

40m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 21.04.2026.
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
24
Logo agencije

Đevđelijska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

385.000 €

2.452 €/m²

157m² | 4.5 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 21.04.2026.
Prethodna cena: 390.000 €
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
Koste Taušanovića | 4zida.rs
20
Logo agencije

Koste Taušanovića

Slavujev Venac, Zvezdara opština, Beograd

228.000 €

3.738 €/m²

61m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 21.04.2026.
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
Vojvode Blažete | 4zida.rs
10

Vojvode Blažete

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

227.500 €

3.500 €/m²

65m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 21.04.2026.
Gajeva | 4zida.rs
Gajeva | 4zida.rs
Gajeva | 4zida.rs
Gajeva | 4zida.rs
Gajeva | 4zida.rs
19
Logo agencije

Gajeva

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

425.000 €

3.632 €/m²

117m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
18

Ante Bogićevića

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

2.410 €/m²

83m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 20.04.2026.
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
Čingrijina | 4zida.rs
14
Logo agencije

Čingrijina

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

348.000 €

3.346 €/m²

104m² | 4 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 20.04.2026.
Ružice Sokić | 4zida.rs
Ružice Sokić | 4zida.rs
Ružice Sokić | 4zida.rs
Ružice Sokić | 4zida.rs
Ružice Sokić | 4zida.rs
10

Ružice Sokić

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

86.500 €

2.163 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 20.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
47484950

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?