Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.398 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
19

Golubačka

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

296.000 €

4.000 €/m²

74m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Ladne Vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Ante Bogićevića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

2.381 €/m²

84m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
Svetog Klimenta | 4zida.rs
7
Logo agencije

Svetog Klimenta

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

75.000 €

2.500 €/m²

30m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

163.400 €

2.368 €/m²

69m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

133.170 €

2.378 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

156.600 €

2.373 €/m²

66m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
Matice Srpske | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
39

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

192.000 €

2.704 €/m²

71m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
Ljube Tadića | 4zida.rs
9
Logo agencije

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
Zeleno Brdo | 4zida.rs
11
Logo agencije

Zeleno Brdo

Zvezdara opština, Beograd

205.000 €

3.015 €/m²

68m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
Dimitrija Tucovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Dimitrija Tucovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

189.000 €

3.938 €/m²

48m² | 2 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
19
Logo agencije

21. divizije

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

123.500 €

3.338 €/m²

37m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
Cvetanova Ćuprija | 4zida.rs
17
Logo agencije

Cvetanova Ćuprija

Zvezdara opština, Beograd

180.400 €

2.200 €/m²

82m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
4
Logo agencije

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

285.000 €

3.000 €/m²

95m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
7
Logo agencije

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

267.000 €

3.000 €/m²

89m² | 3 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
Olimp | 4zida.rs
7
Logo agencije

Olimp

Zvezdara opština, Beograd

223.000 €

3.656 €/m²

61m² | 2 sobe | 5. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
16

Bulevar kralja Aleksandra

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

3.289 €/m²

38m² | 1.5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Podujevska | 4zida.rs
Podujevska | 4zida.rs
Podujevska | 4zida.rs
Podujevska | 4zida.rs
Podujevska | 4zida.rs
11
Logo agencije

Podujevska

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

175.000 €

3.723 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

221.250 €

3.031 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 3/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

465.090 €

3.001 €/m²

155m² | 4 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
40414243

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera