Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Zvezdara opština, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

1.399 oglasa

Saznaj više o kraju Zvezdara opština
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
Pećska | 4zida.rs
29
Logo agencije

Pećska

Đeram pijaca, Zvezdara opština, Beograd

303.000 €

2.568 €/m²

118m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
Predraga Vasića | 4zida.rs
11
Logo agencije

Predraga Vasića

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

133.000 €

2.660 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
4

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

3.082 €/m²

73m² | 6 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Investitor
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Investitor
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

112.365 €

3.300 €/m²

34m² | 1 soba | 5/6 spratova
Investitor
Ažurirano 24.04.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
1
Logo agencije

Bulevar Kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

112.365 €

3.300 €/m²

34m² | 1 soba | 4/6 spratova
Investitor
Ažurirano 24.04.2026.
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
10
Logo agencije

Batutova

Lion, Zvezdara opština, Beograd

453.600 €

2.800 €/m²

162m² | 6 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 24.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
223 oglasa u ponudi
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
Batutova | 4zida.rs
20
Logo agencije

Batutova

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

492.800 €

4.400 €/m²

112m² | 3 sobe | 6/9 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
11

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

98.400 €

2.400 €/m²

41m² | 2.5 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
Zahumska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Zahumska

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

400.000 €

3.704 €/m²

108m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 30.04.2026.
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
Koste Nađa | 4zida.rs
18
Logo agencije

Koste Nađa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

235.000 €

3.357 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 24.04.2026.
▾Reklama▾
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
Đevđelijska | 4zida.rs
19
Logo agencije

Đevđelijska

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

390.000 €

2.484 €/m²

157m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 24.04.2026.
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
Šesnaestog Oktobra | 4zida.rs
12

Šesnaestog Oktobra

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

149.000 €

2.525 €/m²

59m² | 2 sobe | 6/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Varovnička | 4zida.rs
Varovnička | 4zida.rs
Varovnička | 4zida.rs
Varovnička | 4zida.rs
Varovnička | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
31

Varovnička

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

365.000 €

1.780 €/m²

205m² | 6 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
9
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

115.000 €

2.805 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 04.05.2026.
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
Ledinačka | 4zida.rs
12
Logo agencije

Ledinačka

Severni Bulevar, Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

3.082 €/m²

73m² | 3.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
Golubačka | 4zida.rs
19

Golubačka

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

296.000 €

4.000 €/m²

74m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
Ladne Vode | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
9

Ladne Vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
Ante Bogićevića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Ante Bogićevića

Lion, Zvezdara opština, Beograd

200.000 €

2.381 €/m²

84m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
39404142

Nekretnine Zvezdara opština — stanovi, cene i ponuda | 4z...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Zvezdara opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Zvezdara opština

prodaja stanova Zvezdara opština - Beograd

39 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Zvezdara opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Zvezdara opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Zvezdara opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Zvezdara opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 2960 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Zvezdara opština - Beograd

  • Centar, Zvezdara opština
  • Bulbulder, Zvezdara opština
  • Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština
  • Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština
  • Denkova Bašta, Zvezdara opština

Po tipu nekretnine — Zvezdara opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba