Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština
  4. 4.5 i više soba

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd, Četvorosoban i veći stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

256 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
Skupština | 4zida.rs
7

Skupština

Stari Grad opština, Beograd

1.300.000 €

5.000 €/m²

260m² | 6 soba | 7/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 25.04.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Kralja Petra

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

820.000 €

4.556 €/m²

180m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 25.04.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
20

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

295.000 €

2.658 €/m²

111m² | 4 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 24.04.2026.
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
Trg Republike | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
18

Trg Republike

Stari Grad opština, Beograd

480.000 €

4.286 €/m²

112m² | 4 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 24.04.2026.
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
Kneza Miloša | 4zida.rs
30

Kneza Miloša

Andrićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

435.000 €

3.850 €/m²

113m² | 4.5 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 24.04.2026.
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
SKENDER BEGOVA | 4zida.rs
18

SKENDER BEGOVA

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

900.000 €

6.081 €/m²

148m² | 4 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 24.04.2026.
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
Vlajkovićeva | 4zida.rs
19
Logo agencije

Vlajkovićeva

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

795.000 €

6.913 €/m²

115m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura • Video
Ažurirano 24.04.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
1
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

349.000 €

3.324 €/m²

105m² | 4 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
19
Logo agencije

Cara Uroša

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

999.000 €

4.163 €/m²

240m² | 5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

695.000 €

4.344 €/m²

160m² | 5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Santiceva | 4zida.rs
Santiceva | 4zida.rs
Santiceva | 4zida.rs
Santiceva | 4zida.rs
Santiceva | 4zida.rs
11

Santiceva

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

377.000 €

4.143 €/m²

91m² | 4 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 23.04.2026.
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
18
Logo agencije

Višnjićeva

Kalemegdan, Stari Grad opština, Beograd

550.000 €

3.198 €/m²

172m² | 6 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 23.04.2026.
▾Reklama▾
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
Knez Mihailova | 4zida.rs
25

Knez Mihailova

Stari Grad opština, Beograd

495.000 €

4.024 €/m²

123m² | 4 sobe | 4. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 23.04.2026.
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
Cara Uroša | 4zida.rs
13
Logo agencije

Cara Uroša

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

990.000 €

4.142 €/m²

239m² | 5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 23.04.2026.
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
17
Logo agencije

Šantićeva

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

430.000 €

4.135 €/m²

104m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 23.04.2026.
Čubrina | 4zida.rs
Čubrina | 4zida.rs
Čubrina | 4zida.rs
Čubrina | 4zida.rs
Čubrina | 4zida.rs
16
Logo agencije

Čubrina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

449.000 €

5.756 €/m²

78m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 23.04.2026.
Milana Kašanina | 4zida.rs
Milana Kašanina | 4zida.rs
Milana Kašanina | 4zida.rs
Milana Kašanina | 4zida.rs
Milana Kašanina | 4zida.rs
13

Milana Kašanina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

1.000.000 €

4.219 €/m²

237m² | 5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
20

Dunavska

K-District, Stari Grad opština, Beograd

777.000 €

5.112 €/m²

152m² | 4 sobe | 8/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 23.04.2026.
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
Kosovska | 4zida.rs
11

Kosovska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

600.000 €

3.846 €/m²

156m² | 5 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
Kralja Petra | 4zida.rs
20
Logo agencije

Kralja Petra

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

820.000 €

8.200 €/m²

100m² | 4 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
891011

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?