Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Stari Grad opština
  4. Dvosoban stan

Prodaja stanova od agencije | Stari Grad opština, Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

126 oglasa

Saznaj više o kraju Stari Grad opština
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Višnjićeva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Višnjićeva

Studentski Trg, Stari Grad opština, Beograd

270.000 €

4.154 €/m²

65m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Skadarska | 4zida.rs
Premijum
9

Skadarska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

267.000 €

4.525 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
Venizelosova bb | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Venizelosova bb

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

360.000 €

7.347 €/m²

49m² | 2 sobe | 8/10 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža
Ažurirano 07.05.2026.
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Kondina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

299.000 €

4.983 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 29.04.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Cara Dušana

Stari Grad opština, Beograd

160.000 €

3.404 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/6 spratova
Agencija • Polunamešteno
Ažurirano 29.04.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Top
14
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

85.000 €

4.722 €/m²

18m² | 2 sobe | suteren/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Top
13
Logo agencije

Cara Dušana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

3.372 €/m²

43m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 06.05.2026.
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Kondina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

5.000 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1671 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
183 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
133 oglasa u ponudi
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
6
Logo agencije

Dunavski Kej

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

245.000 €

4.083 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

225.000 €

5.357 €/m²

42m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
11
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

289.900 €

3.332 €/m²

87m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
Maršala Birjuzova | 4zida.rs
18
Logo agencije

Maršala Birjuzova

Obilićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

287.000 €

7.000 €/m²

41m² | 2 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
7
Logo agencije

Milutina Bojića

Politika, Stari Grad opština, Beograd

120.000 €

4.615 €/m²

26m² | 2 sobe | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
15

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

289.900 €

3.332 €/m²

87m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Obilićev venac | 4zida.rs
Obilićev venac | 4zida.rs
Obilićev venac | 4zida.rs
Obilićev venac | 4zida.rs
Obilićev venac | 4zida.rs
19

Obilićev venac

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

380.000 €

5.758 €/m²

66m² | 2 sobe | 3/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 10.05.2026.
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
Venizelosova | 4zida.rs
23
Logo agencije

Venizelosova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

345.000 €

5.847 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/10 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 10.05.2026.
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
Balkanska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Balkanska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

324.000 €

5.400 €/m²

60m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 10.05.2026.
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
Dobračina | 4zida.rs
11
Logo agencije

Dobračina

Knez Mihailova, Stari Grad opština, Beograd

285.000 €

6.064 €/m²

47m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Podrum
Ažurirano 10.05.2026.
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
Kondina | 4zida.rs
17

Kondina

Skupština, Stari Grad opština, Beograd

300.000 €

5.000 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 09.05.2026.
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
Gospodar Jevremova | 4zida.rs
14

Gospodar Jevremova

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

2.900 €/m²

50m² | 2 sobe | suteren/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Stari Grad opština — stanovi, cene i ponuda | ...

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Stari Grad opština. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Stari Grad opština - Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Stari Grad opština - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Stari Grad opština

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Stari Grad opština - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Stari Grad opština. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4593 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Stari Grad opština - Beograd

  • Andrićev Venac, Stari Grad opština
  • Savamala, Stari Grad opština
  • Dorćol, Stari Grad opština
  • Kalemegdan, Stari Grad opština
  • Kopitareva Gradina, Stari Grad opština

Po tipu nekretnine — Stari Grad opština - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera